Nestonat nebo doléčit!

Loňský rok byl z pohledu milovníků sněhu vyložený sympaťák i v českých poměrech. Dlouho se lyžovalo i na sjezdovkách níže než 800 m nad mořem. Co přinese tato zimní sezóna? Bude dost mrazivá, aby mrazy vypálily viry, bacily, vši a blechy? Zatím prý letošek dosti přeje myším, takže překvapené a vyděšené z invaze hlodavců v domácnostech jsou i dosud sterilně smýšlející hospodyňky.

Nebo bude nepřirozené teplo jako dva roky zpátky? I s teplotními, tudíž i blešími rekordy?

Ať už bude poslední roční období jakékoli, není radno zabřednout do koloběhu nemocí, kdy se z jedné infekce přechází do další, Která pak vypadá jako několikaměsíční chřipka, věčný kašel nebo nekonečná rýma.

Pokud se tělo po nemoci nedostane do skutečně zdravého odolného stavu, je vyčerpané a neschopná obranyschopnost není hodna svého jména. V rámci rekonvalescence je nutné vypořádat se beze zbytku se stávajícím problémem a nezaměstnávat organismus bojem s dalšími riziky, ať už je to vystavování další nákaze od jiných lidí, chlad, únava nebo stres.

Pokud jste se však do situace, kdy se nemoci úspěšně zřetězily vy sami nebo vaši blízcí už dostali, je radno konečně dodržet lékařovy rady k příslušné léčbě, v indikovaných případech i antibiotické a k tomu nasadit i osvědčenou enzymoterapii, která posílí vlastní obranyschopnost organismu zvenčí, podpoří cirkulaci lymfy a krve, která umožní zásadně zrychlit přísun protilátek, a zefektivní i účinnost antibiotik.

Lék Wobenzym také zásadně zrychlí hojení napadených sliznic a tím i rekonvalescenci po vyčerpávajícím stonání. Pokud ale přeci jen před zdlouhavým doléčováním upřednostňujete spíše neonemocnět vůbec, odlište se od prskající a nadávající většiny, nasaďte čepici, úsměv a preventivní enzymovou kúru.

Pohlavní pokrývku vždy, když je chladno, úsměv ihned po probuzení a dle potřeby a lék Wobenzym ráno a večer po 7 dražé po dobu 5 až 10 týdnů.

One thought on “Nestonat nebo doléčit!

Napsat komentář