Jak vyřešit převoz nadměrných nákladů?

Máte vlastní výrobní firmu a musíte neustále řešit expedici produktů k zákazníkům? Vyrábíte velké a těžké výrobky? V takovém případě vám běžné kurýrní služby nejsou k ničemu – potřebujete specialisty na nadměrné náklady. Na koho se obrátit?

Po Čechách i do zahraničí

Převoz nadměrného nákladu vyžaduje jiný přístup než běžné kurýrní služby. Jedná se o položky, které překračují maximální rozměry i hmotnost standardních zásilek, které převáží běžné firmy.

Na tuto oblast se zaměřuje například známá česká firma Easy Logistics s.r.o. Ta si hravě poradí s produkty o délce až 22 metrů, šířce 6 metrů a maximální výšce 4,5 metru. Co se týče hmotnosti, můžete zasílat položky až do 53,5 tun. Pokud tedy například vyrábíte ocelové konstrukce, jste na správné adrese. Nebo potřebujete odeslat stroj či zemědělskou techniku? Žádný problém!

Zmínění odborníci už od roku 2005 zajišťují dopravní i logistické služby po celé České republice, stejně jako zahraničí. To platí pro kamionovou, námořní i leteckou přepravu. Zároveň se dočkáte celně-deklaračních činností a povolení nadměrné přepravy. Nemusíte tak hnout ani prstem – zkrátka budete mít o vše postaráno.

Tato firma zajišťuje i komunikaci se zahraničními subjekty, průzkum trasy a stanovení nejlepšího postupu, sjednají vám nejvýhodnější pojištění a v případě potřeby zajistí i krátkodobé/dlouhodobé uskladnění.

Stejně tak si poradí i s nebezpečnými zásilkami (ADR), jako jsou například hořlavé, výbušné, toxické i jinak nebezpečné látky.

Nadrozměrná přeprava snadno a rychle

Hledáte spolehlivou nadrozměrnou přepravu? Pak se mrkněte na internetové stránky pod vloženými odkazy. Ihned se dostanete do prostředí zmíněné společnosti a zjistíte všechny potřebné informace. Poté stačí zavolat, dohodnout si podrobnosti a pustit se do práce.

Napsat komentář