Přerůstá vám vaše IT přes hlavu? NetWin vám pomůže

Zvládat vaše IT může být někdy náročné. Pořád se v něm totiž něco mění. Je nutné pravidelně aktualizovat váš software. Čas od času odejde nějaká ta komponenta a je třeba ji nahradit. Bezpečnostní hrozby rostou rapidním tempem (viz například nedávný hackerský útok prostřednictvím ramsomware Wannacry). Jeden neví, co dělat dřív. A najmout si na to vlastního a schopného ajťáka není pro menší podnikatele reálné. Jediné řešení je veškerou správu sítě outsourcovat.

NetWin CZ – řešení pro firemní IT outsourcing

Na trhu najdeme již mnoho let společnosti, které se správou firemních sítí zabývají. Outsourcovat správu své sítě můžete například na pražský NetWin CZ, který ale působí po celé České republice. Dle svých vlastních slov se specializuje na firmy s 5-250 počítači. Její zaměstnanci jsou zkušení IT profesionálové, kteří se o vaši síť postarají s maximálním nasazením 24/7/365. Nehrozí tedy, že by vás potíže vaší sítě vyřadily ze hry.

NetWin udělá maximum pro to, aby vaše síť byla v bezpečí

Veškeré technologie posuzují z perspektivy dané firmy a snaží pro ni najít nejlepší řešení. Je jedno, jestli je toto řešení cloudové, nebo běží na jejích vlastních serverech, NetWin není fixován ani na jednu technologii a zajímá jej pouze co nejlepší výsledek z pohledu klienta.

Společnost je zároveň schopná poradit klientovi i ve vztahu ke třetím stranám. To se může týkat například výběrových řízení v oblasti informačních technologií, kde klientům (mnohdy laikům v oboru) dokáže poradit, na co si dát pozor, případně rovnou ve výběrovém řízení aktivně vystupovat.

Pevná fixní cena

Predikovatelnost nákladů je důležitá a NetWin to ví také. Proto svým klientům účtuje pevný měsíční smluvní paušál, který se nemění při jednorázovém navýšení časové náročnosti věnované správě konkrétní sítě. Tím je mnohem výhodnější než konkurenční IT outsourcingové firmy, popřípadě vlastní IT pracovníci.

Zkrátka IT oursourcing se s NetWinem vyplatí.

Napsat komentář