Chybí vám kontejnery? Požádejte si odborníky o jejich okamžité přistavení

Vyklízíte sklep, půdu, nebo demolujete rozpadlou budovu? Starosti kam s odpadem přenechte odborníkům. Nejenže vám zajistí potřebné kontejnery, ale zorganizují i odvoz suti a dopadu, případně vám dovezou potřebný cement, štěrk a beton. Díky tomu že firma Odvoz suti a odpadu disponuje povoleními k nakládání s odpadem, zajistí vám i nutné potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění, jež je potřebné pro kolaudační rozhodnutí.

Kontejnery pro jednotlivce i velké stavební firmy

Jak fyzické osoby, tak i větší stavební firmy se můžou na společnost Odvoz suti a odpadu obrátit, pokud nevědí, jak s odpadem naložit. Všechny starosti s odpadem a nepořádkem, jenž vznikne po vystěhování či demoličních pracích, hoďte na bedra odborníků. Ti vám zajistí přistavení kontejneru, který si sami naložíte, a po naplnění jej odvezou a ekologicky zlikvidují.

Vystavení dokumentů potřebných ke kolaudaci

Díky tomu, že firma disponuje mnoha typy kontejnerů na suť, odpad, zeminu, odpadky, živnostenský i komunální odpad, máte o problémy s odpadem postaráno. Vystavení potřebných dokumentů o likvidaci je samozřejmým bonusem, se kterým můžete dále pokračovat ve stavební činnosti bez zbytečných administrativních průtahů.

Přistavení kontejneru během dvou hodin

Přistavení kontejneru na odvoz suti a odpadu probíhá do dvou hodin od objednávky. Pokud se vám stane, že máte demoličních odpadků nebo vystěhovaných věcí více, než jste předpokládali, není problém si v pracovních dnech (včetně sobot) a hodinách uvedených na stránkách firmy odvoz-sut.cz objednat kontejnery navíc. Nemusíte platit například za zábor chodníku o den déle, pokud se vám demolice a odpad z ní zdvojnásobily či ztrojnásobily. Téměř okamžitým přistavením kontejneru ušetříte finanční prostředky, nervy i běhání po úřadech.

Atypické kontejnery do průchodů a úzkých prostor

Firma Odvoz suti a odpadu disponuje rovněž atypickými kontejnery, které se dají umístit do průchodů a na těžko přístupná místa, kam by se běžný kontejner nevešel. Nakládku odpadu zaměstnanci společnosti provádějí strojní technikou, nebo ručně.

Napsat komentář