3 důvody, proč je repase iPhone displeje lepší než výměna

Repasovat displej se opravdu vyplatí. V tomto článku vám ukážeme, jaké to má výhody, a proč byste tento způsob opravy měli preferovat i vy.

Repase nebo výměna displeje? Pro některé jeden a ten samý pojem, pro zasvěcené obrovský rozdíl. Rozdíl přitom zaznamenáte i vy sami. Proto jsme pro vás sepsali tři výhody, které jednoznačně oddělují repasi displeje od jeho kompletní výměny.

Příznivější cena

Repasovat oled displej iPhone X je výrazně levnější. Nepotřebujete k tomu totiž tolik součástek jako u výměny. Opraváři se totiž snaží pouze sejmout poškozené sklo a původní displej opět použít. Nové sklo nalepí pod tlakem, díky čemuž budete moct využívat veškerých výhod původního displeje. Repasováním můžete ušetřit i více než tisíc korun.

Rychlejší než výměna

Displej oled iPhone X není třeba nikterak odmontovávat ani opravovat, proto celá procedura zabere jen několik minut. Repase začíná oddělením prasklého skla od displeje. Displej se následně pečlivě vyčistí a připraví k nalepení nového skla. To se nalisuje pod velkým tlakem ve speciálním přístroji, který tuto proceduru dokončí během několika minut. Servisy, které repasi nabízejí, jsou tedy schopné uskutečnit opravu na počkání. Telefon tedy v opravně nemusíte nechávat, ale odnesete si ho ihned domů.

Lepší vlastnosti než neorigimálmí displej

Není žádným tajemstvím, že originální oled displej iPhone X oplývá jedinečnými vlastnostmi. Ať už jde o podání barev či nabízené funkce. Tomu se druhovýroba rozhodně nemůže vyrovnat. Pokud se vám při pádu nebo jiné nehodě nepodařilo poškodit samotný displej, je zbytečné jej měnit. Zbytečně byste přišli o dobré vlastnosti. Ty by vám u vyměněného displeje rozhodně chyběli. A jakmile byste zjistili, že se ten starý dal stále použít, rozhodně byste toho litovali. Pokud tedy máte tu možnost, rozhodně raději sáhněte po repasování. Je to rychlejší, levnější a účinnější.

Napsat komentář