Zažijte dosud nepoznané na tantrické masáži

Každý by si měl v dnešní hektické době najít čas na odpočinek. Někomu vyhovuje lehnout si k televizi, další upřednostňuje aktivní odpočinek. Existují však ještě lepší formy oddychu, které vám pomohou zregenerovat tělo i duši. Budete se po nich cítit jako znovuzrození.

Tuto magickou moc probudit ve vás nový příliv energie mají masáže. I „obyčejná“ masáž má své kouzlo, to pravé a nezapomenutelné vám však přinese erotická masáž. Na rozdíl od té běžné se soustředí spíš na intimní partie, jejím cílem je navodit sexuální vzrušení. Nejde však o žádné erotické služby. Tantrické masáže se pouze snaží navodit úlevné pocity za pomoci lidské sexuality.

Co všechno u tantrické masáže zažijete?

Hodně záleží na tom, do jakého masážního salónu se vydáte a také co si zaplatíte. Například u tantrické masáže Praha 2 můžete v případě VIP de luxe varianty dostat i láhev sektu. Některé typy masáží se provádí pouze rukama, jindy jde o masírování celým tělem. Za příplatek je pak možné požádat o foot job nebo titjob. Jestli vás tyto a další zajímavé techniky zajímají, není nic jednoduššího než se podívat na web MasážeNeon.cz, kde uvidíte rovněž ceník pro erotické masáže Praha 2.

Přijde i vyvrcholení?

Tohle je častá otázka těch, kteří se na smyslnou masáž chystají poprvé. Nejdříve je nutno podotknout, že o vyvrcholení tantrická masáž není. Sami to pochopíte, pokud se na ni vydáte. Více než slastný závěr vám totiž dá celá půlhodinová či hodinová (podle toho, kolik si zaplatíte) masáž. Úžasných pocitů zažijete spoustu, dost možná i objevíte, co se vám vlastně líbí, prozkoumáte vlastní sexualitu. Pokud po vyvrcholení toužíte, vyberte si přímo erotické masáže s vyvrcholením. Bývá to uvedené v popisu, někdy i v názvu. Abyste pak neodcházeli zklamaní, že k ničemu takovému nedošlo. Lidí, které by erotická masáž zklamala, je však po čertech málo.

One thought on “Zažijte dosud nepoznané na tantrické masáži

Napsat komentář