Čističky, vodovodní i kanalizační přípojky – to je firma 1616.cz

Kdo potřebuje na Moravě čističku, vodovodní či kanalizační přípojku, ten se může obrátit na firmu1616.cz. Specializuje se na jejich stavby v Ostravě, Opavě, Olomouci, Ostravici, v Rožnově pod Radhoštěm, Přerově, Hranicích, ve Zlíně, Bruntálu, Šumperku, ve Vyškově i v Brně a v okolí těchto měst.

Od projekční činnosti až po finální realizaci

Společnost 1616.cz se specializuje na kompletní realizaci domovních přípojek, kanalizačních i vodovodních. Kromě toho zajišťuje i výstavbu čističek odpadních vod. Firma nabízí výkopové práce, pokládku potrubí i osazení plastových nádrží. Schopna je zajistit i osazení kanalizačního čerpadla či vodoměru. Zakázky realizuje od naprojektováni, až po finální napojení na hlavní řád. Firma spolupracuje s nejlepšími projektanty, má též k dispozici veškerou potřebnou techniku. Disponuje mimo jiné i bezvýkopovou technologií, tzv. zemními protlaky. Pokud si výkopové práce chcete realizovat svépomocí, zapůjčí vám i minibagr.

Když potřebujete vodovodní přípojku

Firma 1616.cz vám pomůže přepravit pitnou vodu z vodovodu až do vnitřního rozvodu. Vybuduje též vodoměrnou šachtu a postará se o její osazení plombou. Firma nabízí kvalitní dílčí práce i vybudování vodovodní přípojky zcela na klíč. Na své práce i materiál dává záruku 20 let.

Kanalizační přípojka na klíč

Rovněž vybudování kanalizační přípojky máte možnost nechat na profesionálech. Firma vám zajistí vše od geodetického zaměření, přes výkopové práce, pokládku potrubí, pokládku plastových nádrží, napojení na kanalizační řád, montáž jímek a čerpadel, až po předání díla provozovateli kanalizace. Mimo to realizuje rovněž domovní rozvody kanalizace.

Čističky odpadních vod i žumpy

1616.cz buduje rovněž čističky odpadních vod, a to zejména pro trvale obydlené objekty a podniky, kde není možné napojení na běžnou kanalizační síť. Pro objekty, jež nejsou trvale obydleny, doporučuje žumpy. Obojí realizuje opět zcela na klíč.

Napsat komentář