Hostovaná služba iPodnik: I vaše firma může pracovat odkudkoli a kdykoli

V jakékoli kanceláři je zapotřebí infrastruktury, díky níž funguje účetnictví, personální agenda a veškerá softwarová řešení firmy. Ne vždy se setkáváme s tím, že chod podniku je plynulý, a to především kvůli pomalým programům, nestabilní interní síti a jiným potížím. Jestliže už vás jako majitele firmy nebaví neustále poslouchat stížnosti svých zaměstnanců a sedět u počítače, který se zasekl, opusťte stávající zastaralý a zvolte moderní cloudový systém.

Zapomeňte na starou neefektivní infrastrukturu

Pokud jste již někdy v minulosti budovali podnikovou IT infrastrukturu, určitě víte, o jak náročnou činnost se jedná. Musíte nakoupit hardware, softwarové licence a také vlastnit server. Stejně tak nelze zapomenout ani na systém vedení účetnictví. Ano, vše lze řešit vlastním IT oddělením, případně outsourcingem, nicméně stojí to nemalé částky a čas, který byste mohli věnovat důležitějším věcem.

Hlavní výhody cloudové kanceláře

Výbornou volbou pro každého, kdo chce zrychlit a zefektivnit své podnikání, je hostovaná služba iPodnik. Jedná se o kancelář v cloudu, k níž se lze připojit kdykoli a odkudkoli, přičemž si zachováte veškeré výhody jedné jediné sítě s mnoha uživatelskými účty.

Precizní vedení daňového účetnictví

V rámci služby iPodnik je provozován ekonomický systém Pohoda. Bez problémů tak můžete řešit daňové účetnictví online z jakéhokoli místa dle vlastní potřeby. Pohoda se přímo v cloudu přizpůsobí na míru požadavkům vaší společnosti. Navíc vám odpadnou starosti s řešením nastavení celého systému, zálohováním i aktualizacemi.

Exchange online pro jakékoli kancelářské činnosti

Má i ve vašem podniku každý zaměstnanec svůj vlastní účet pro Microsoft Office? Pak jistě víte, že zakoupení každé další licence stojí peníze. iPodnik proto přichází se službou exchange online, v jejímž rámci funguje Office 365, a to jak na klasickém počítači, tak i na notebooku či jiném chytrém zařízení. Na konkrétním dokumentu může pracovat bez problémů i několik uživatelů naráz, takže odpadnou další zbytečné komunikační kanály. Data jsou zálohována každý den a v případě potřeby se lze obrátit na technickou podporu, jež je k dispozici neomezeně.

Efektivní řešení pro různé firmy

Hostovaná služba iPodnik je určena pro různé zákazníky. Tradičně jí využívají účetní kanceláře. Perfektně se hodí i pro start-up a menší firmy, jež ani neuvažují nad nákupem vlastní softwarové výbavy. Jejím prostřednictvím samozřejmě ušetří čas i peníze také střední firmy, potažmo živnostníci. V posledních letech si toto IT řešení získalo velkou oblibu, o čemž svědčí i fakt, že služba iPodnik zvítězila v roce 2016 v soutěži WebTop100 týkající se nejlepšího webu v segmentu IT.

Napsat komentář