Jak se hraje v dobrých dresech?

Fotbalová sezóna se bohužel v současné době uložila k zimnímu spánku, kde ještě nějaký ten týden pobude, všechny týmy se však již připravují na rozhodující jarní část. A co váš tým? Samozřejmě, pokud hrajete krajský přebor, na soustředění v pětihvězdičkových hotelových resortech v zahraničí to sice úplně nebude, přesto by se měl tým aspoň občas sejít, aby neztratil na sehranosti. Zimní přestávka je také období, kdy je nejvhodnější řešit veškeré administrativní povinnosti a zajistit nové vybavení. Už nechcete běhat v dresech, které manželka vašeho kamaráda musela vyprat už posté, takže začínají připomínat spíše hadr než rozpoznávací znamení? Nebojte se, na tento problém existuje účinný lék.

Pohlednost a reprezentativnost

Výběr nových dresů bývá u menších klubů vždy událost. Hráčům na tom sice tolik nesejde, ale jejich manželky jsou schopné nad podobným problémem strávit mnoho hodin. Jaký střih bude nejlepší? Je tenhle odstín zelené opravdu ten pravý? Dresy se vybírají podle mnoha kritérií, jedním z nich je například provedení límců. Na uvedeném odkazu najdete patnáct různých typů límečku a výstřihů. Za některé kvalitnější je třeba si pár korun připlatit, pokud však takto kolegium žen rozhodne, jen těžko se bude hledat výmluva. Někomu sice může fotbalový dres s ohrnutým límečkem připadat neprofesionální, divili byste se však, jak dobře potom fotbalisté vypadají. Případně typ se šněrováním u krku vypadá také velmi lákavě. Navíc si ho každý snadno povolí podle své potřeby. Jak známo, někomu se lépe dýchá s volným límcem, jiný zase preferuje, aby na krk nefoukalo.

Co dalšího zohlednit?

Určitě už zmíněné barvy a jejich vzor, což je jistě nejnápadnější prvek celé sady. Stejně tak se rozhodněte, zda preferujete krátký nebo dlouhý rukáv. I u profesionálů to každý hráč má raději jinak, tak abyste se cítili co nejpohodlněji. Trenýrky potom volte s ohledem na tloušťku pasu, aby se vám při běhu zbytečně nezařezávaly. Zkrátka si vyberte fotbalové dresy podle libosti.

Napsat komentář