Led svítilna aneb Budiž světlo!

Posvítit si na cokoli je veledůležité. Led svítilny můžete používat v éteru i v interiéru. Můžete s nimi běhat, lyžovat i jen tak se vydat na procházku. Anebo je led svítilna velmi důležitá třeba na škole v přírodě, na letních táborech a na sportovních soustředěních.

Určitě si to taky pamatujete – tábor v lese, stany, večerní hororové povídání před spaním… A pak hrůzostrašné tápání na záchod. Vozili jsme si tenkrát s sebou na tábory klasické baterky, které většinou vypovídaly službu v tu nejnevhodnější dobu. Led svítilna je právě k těmto účelům vyrobena, neměla by kolabovat a malým dětem v tajuplném prostředí bude ideálním společníkem. A určitě uděláte dobře, když dětem dáte baterky kvalitní, v ideální velikosti a především takové, které dlouho vydrží. Skvělá je třeba nabíjecí svítilna, ale přesvědčte se, jestli vaše ratolesti nebudou mimo elektřinu – spousta skautských táborů záměrně míří do míst, kde není elektřina, signál ani jiné moderní vymoženosti. Ačkoli takový dobrodružný tábor bez čehokoli může být naprosto senzační, přece jenom led svítilna pod polštářem nebo v batůžku po ruce je jistota.

A ještě jedno ohromné uplatnění měly led svítilny – v březnu proběhla v téměř 2000 knihovnách po celé České republice Noc s Andersenem. Noc, kdy se předčítá a čte. Není divu, že děti ve spacáku, v setmělých knihovnických odděleních, blikaly led svítilnami a četly a četly a četly…

Ať už pro sport, běh a turistiku, anebo pro dobrodružné čtení pod peřinou se vyplatí pořídit si led svítilny. Pro radost doma v posteli a pro bezpečnost na silnici. Vidět na písmenka je fajn, ale být viděn v silničním provozu je víc než nutné.

Led svítilny lze zakoupit na eshopu „Cel-Tec.cz“.

Napsat komentář