LED trubice ovládají současný trh

Člověk tráví v práci většinu svého života. V kanceláři nebo v jiných podnikatelských prostorách jste zavřeni osm a více hodin. Ač si to možná neuvědomujete, každý den přicházíte do styku s jedním faktorem, jímž je osvětlení. Ano, zářivky vyjímající se nad vašimi hlavami, na něž jste si během těch dlouhých let už zvykli.

Jenže, klasické technologie jsou spojeny s častým blikáním promítajícím se do psychiky člověka a jeho pracovních výkonů, s neúsporností, o jejich omezené životnosti nemluvě. To vše má za následek jediné. Příchod LED trubice – vývoj byl dokončen, užívejte si čistého světla.

LED trubicová svítidla

S LED žárovkami jste se měli možnost setkat již dávno. LED trubice ještě nepatří k běžnému standardu, avšak poptávka po nich je opravdu značná. Tam, kdy byly umístěny, přinesla tížené ovace a zaměstnanci patřičný rozdíl zpozorují během velice krátkého okamžiku.

K jejich výměně vás přesvědčí nejenom absence faktorů popisovaných v úvodu. Jsou to i mnohé další klady hovořící v jejich prospěch.

  • Životnost dosahující hodnoty až 125 000 hodin provozu
  • Sedmiletá záruční doba
  • Prvotřídní zpracování, za nímž stojí finské výrobní linky
  • Minimální provozní náklady

LED trubicová svítidla jsou navíc dostupná v různých modelových řadách, jež podléhají příslušným normám.

Nepodceňujte osvětlení svých kancelářských prostor

Myslete na kvalitu svého zraku a vůbec celkové zdraví, k němuž mimo jiné přispívá i celodenní osvětlení dané místnosti. LED trubice mohou být řešením, jak docílit lepší nálady, pracovních výkonů a zároveň odbourat nepříjemné bolesti hlavy z podvědomého vnímání blikajícího světla.

Moderní LED trubicová svítidla mají v současnosti vysoké ambice a míří neustále kupředu. Možná je nejvyšší čas, zamyslet se nad tím, čím vlastně svítíte ve svých podnikatelských prostorách?

Napsat komentář