Máte v angličtině mezery? Zaplňte je v jazykových kurzech!

Umět cizí jazyky je dnes už samozřejmostí. Když hledáte práci, bývá to jeden ze základních požadavků. Ale kde brát a nekrást? Vyzkoušejte jeden z mnoha jazykových kurzů. Pomohou vám překonat ostych a začít mluvit. Naučí vás základy a gramatiku. Odcházet budete sebevědomější, jistější a hlavně se nebudete bát mluvit. Angličtina vás už nebude děsit. A pak můžete začít třeba s dalším jazykem! Platí přece, že kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem.

Podívejte se na kurzy na míru

Prvním krokem je překonat ostych a dozvědět se víc informací. Jazyková škola vždy nabízí několik kurzů, které by mohly splňovat vaše požadavky. Třeba kurz obecné angličtiny bývá nejoblíbenější a naučíte se v něm rozumět, konverzovat a psát v angličtině. Lekce trvá vždy 90 minut a je umožněno chodit jednou nebo dvakrát týdně. Hlavní úspěch tkví v malých vyučovacích skupinách max. po 6 až 10 studentech. Tím je zaručena aktivita každého člena kurzu. Nebojte se, že nebudete stíhat. Veškeré podrobnosti domluvíte přímo ve škole.

Potřebujete jazyk k profesi?

Kromě obecných kurzů angličtiny existují i kurzy profesionálního jazyka. Třeba kurzy pro lékaře a zdravotní sestry, které procvičují komunikační dovednosti z lékařského prostředí, a hlavně používají odbornou terminologii. To samé platí pro kurzy právníků. Nevíte, co po maturitě? Jestli jste si nevybrali vysokou školu, jsou i pomaturitní kurzy angličtiny. Můžete si přivydělávat a zároveň si trochu zvýšit kvalifikaci. Stačí vám naučit se mluvit? Zaregistrujte se do kurzů konverzace. Na tématech se domluvíte na první hodině a pak už jen směle debatujete.

Jak to všechno zařídit?

Kurz si můžete rezervovat online. Na internetových stránkách si vyberete kurz a podle jazykové úrovně pak termíny a čas, kdy budete na hodiny chodit. Najdete tam i zkušební testy, abyste věděli, jak na tom s jazykem jste. Jazykové kurzy Praha se konají v centru města a nabízí 15 let praxe. Svěříte se do rukou profesionálů a žádná debata v cizím jazyce už pro vás nebude překážkou.

Napsat komentář