Matrace 140×200 vyřešila mé zdravotní problémy

Je to necelý měsíc, co jsem navštívila svého praktického lékaře s tím, že mě trápí neustále bolesti krční páteře a zad. Nikdy dříve jsem se s těmito problémy nesetkala a tak jsem vše připisovala zvyšujícímu se věku, ovšem lékař mě hned vyvedl z omylu a pronesl, že za mými problémy může stát i špatně zvolená matrace, na které každý večer usínám. Chtěla jsem se samozřejmě svých zdravotních komplikací, co možná nejdříve zbavit, tudíž jsem ihned vyrazila do obchodu a koupila si hned dvě nové matrace 140×200, které tak nahradily mé stávající, které již měli, co si budeme nalhávat, svá nejlepší léta za sebou. Za týden má bolest zad ustoupila a nyní se již opět těším pevnému zdraví, jako tomu bylo doposud.

Matrace 160×200 nemohla uniknout mému muži

Jak již jsme zmínila matrace 140×200 jsem koupila hned dvě a to z toho důvodu, že lože se mnou sdílí i můj manžel. Ten si rovněž nedávno stěžoval na špatné spaní, které připisoval stresu, který momentálně zažívá v práci. Ovšem od té doby, co jeho postel zeje novotou a staré a proložené matrace jsou ta tam, se mu den, co den vstává o poznání veseleji stres ne stres. Ovšem můj muž má doma i svůj malý pokojíček, kterému říká pracovna a tam sdílí rovněž jedno lůžko, které zdobí naprosto stejně stará matrace. Tudíž neváhal a pořídil si dvě nové matrace 160×200, které bude ve své pracovní posteli střídat. Vsadím se, že teď mého muže uvidím ještě méně, častěji než tomu bylo doposud.

Matrace 180×200 zase nadchla mého syna

A aby toho nebylo málo i můj syn zatoužil po lepším a kvalitnějším spánku, než kterému se oddával doposud a ihned potom, co zjistil, že jsme si s tatínkem koupili nové matrace, běžel do obchodu a pořídil si matrace 180×200 do své královské postele, kterou nadevše miluje. Rovněž si spaní nemůže vynachválit a jen velmi ztěžka každé ráno své lože opouští.

Napsat komentář