Moderní roubené domy jako váš nový domov. Jaké mají výhody?

Dřevo je neuvěřitelný materiál, jehož výhody si užíváme po mnoho let. Stále jde o oblíbenou surovinu při stavbě domu. Vzniknout tak mohou krásné roubené domy, které v sobě spojují starou klasiku dřeva a moderní technologie pro dosažení nízkoenergetického standardu.

Máte sen o vlastním bydlení? Pusťte se do jeho realizace

Máte představu o tom, jak by mělo vypadat vaše bydlení, ale nevíte, jestli jsou vaše nápady uskutečnitelné? Poraďte se s odborníky, kteří vám doporučí odpovídající model dřevostavby. Variant je celá řada, takže se můžete rozhodovat podle prostorových dispozic i venkovního vzhledu. Díky 3D vizualizaci si přesně prohlédnete, jak bude vypadat výsledek, a ujistíte se tak, že navržený model přesně odpovídá vašim představám. Jde totiž o stavbu, která vydrží po mnoho let, takže by se nám měla líbit naprosto bez kompromisů.

Styl roubeného domu

Moderní roubené domy se dají postavit i na základě plánu pro výstavbu klasického zděného domu. Co se týká technologického řešení, které následně vytváří typický dřevěný vzhled, používají se buď masivní hranoly, nebo dochází k takzvanému sendvičování materiálu s potřebnou izolací. Vznikají tak stavby v nízkoenergetickém provedení, u kterých je výhodou velmi nízká spotřeba energií pro vytápění. Používá se cedrové, borovicové či tvrdé smrkové dřevo v závislosti na konkrétních podmínkách.

Tradice a moderní vzhled

Výhodou roubených domů je použití přírodního materiálu v kombinaci s moderními technologiemi. Moderní roubenky jsou stavěny ve spolupráci s tradiční tesařskou výrobou. Samozřejmostí je přesné opracování a výborně zajištěná dokumentace, kdy máte všechny důležité údaje vždy při sobě. V rámci objednávky dřevostavby se můžete rozhodnout pro klasický rodinný dům, ale i stylovou chatu, postavení komerčního objektu, či pouze zhotovení drobnější stavby v podobě přístřešku či altánku.

Napsat komentář