Modernizujte město a pořiďte solární multifunkční dobíjecí stanice

V posledních několika letech prochází města i menší obce modernizací, k čemuž se používají různé vychytávky, jako je třeba solární multifunkční dobíjecí stanice. Stejně tak je kladen důraz na udržitelnost, a proto i městský mobiliář používá solární energii, která je doslova nekonečná, protože se získává ze slunečního záření. V následujících řádcích vám prozradíme, čím nadchnete nejen obyvatele, ale i turisty.

Samotný název napovídá, že solární multifunkční dobíjecí stanice používají energii získanou pomocí solárních panelů, a proto jsou náklady na provoz nulové. Jedná se o novodobý městský mobiliář, prostřednictvím něhož si mohou lidé nabít smartphone i nafoukat kolo.

Solární dobíjecí stanice s mnoha funkcemi

Pokud chcete investovat do solárních dobíjecích stanic, které disponují různými funkcemi, obraťte se na společnost LEDEOS. Specializuje se na městský mobiliář, ovšem v nabídce má i veřejné LED osvětlení a bezdrátový rozhlas. Dobíjecí stanice může být vybavena Wi-Fi připojením, praktickým informačním panelem i šikovnou meteostanicí. Vybrat si můžete různá umístění, přičemž je jedno, jestli to bude někde u zámku, nebo na náměstí. V každém případě totiž nepotřebujete přívod elektřiny. Stanice je opatřena integrovaným akumulátorem, do něhož se ukládá energie.

Investice do solární multifunkční dobíjecí stanice se jednoznačně vyplatí, protože vás provoz jako takový nic nestojí, na druhou stranu jsou obyvatelé spokojenější. LEDEOS má v nabídce hned dvě provedení. První možností je dražší TIP SPOT se 4 zásuvkami na 230 V, kompresorem, 4 stojany na kola, 4 USB konektory, 4 držáky telefonu či tabletu a 4 autozásuvkami na 12 V. Sáhnout však můžete po levnější alternativě TOP SPOT, která má o dvě zásuvky a o dva držáky telefonu méně.

V případě zájmu je možné stanici obohatit o další volitelné prvky, mezi něž patří bezdrátový rozhlas, vstup pro rádio stanici, meteostanice, textový panel, Wi-Fi, informační audiopanel, uzamykatelné boxy na mobilní zařízení a kamera či pumpa.

Co dále LEDEOS nabízí?

Sortiment společnosti LEDEOS je vskutku široký. Velice žádané je i solární veřejné LED osvětlení, kterým města a obce snižují provozní náklady. Stejně jako stanice, tak i osvětlení využívá energii ze slunce. Technologie je bezúdržbová. Světla mají navíc soumraková čidla, a tak fungují až v okamžiku, kdy se setmí, jinak jsou v takzvaném úsporném režimu. Stejně tak může být veřejné osvětlení vybaveno ještě PIR čidlem, tedy senzorem pohybu, ochrannou plastovou skříňkou AKU BOX, sekundární optikou a GPS modulem.

LEDEOS se stane vaší pravou rukou, pokud jde o městský mobiliář. Jestliže si nevíte s výběrem rady, přenechejte práci na odbornících.

Napsat komentář