Penzion Pavlov na jižní Moravě vás očekává!

Češi většinou nedokáží být pořádně hrdí na to, z jak krásné země pochází. Obvykle si ani neuvědomují, co všechno mají doslova za humny. Jednou z takových krásných oblastí je jižní Morava. Ještě jste zde nebyli? Je na čase to napravit, hned letos!

Nečekejte, zda bude možné cestovat do zahraničí, jestli se EU dohodne na covidových pasech, nebo jaké budou podmínky o prázdninách. Zarezervujte si dovolenou na jižní Moravě. Rád vás přivítá například penzion Pavlov s názvem Florian.

Proč právě na Moravu?

Vzpomeňte si na film Bobule a jeho atmosféru. Nechtěli byste něco takového rovněž zažít? Ztratit se v jihomoravských vinicích, projet si tento rovinatý kraj na kole, večery trávit ve vinných sklípcích? Přesně tohle jde zažít na Pálavě, třeba přímo v Pavlově.

Pavlov je malá obec nacházející se blízko Pavlovských vrchů. Blízko to odsud budete mít ke zřícenině hradu Děvičky, do obrovského aquaparku Aqualand Moravia i k vodním nádržím Nové mlýny. Jak je vidno, jižní Morava vám dává spoustu možností zábavy, nudit se rozhodně nebudete. Kdyby se vám přece jenom nakonec zachtělo do zahraničí, můžete si udělat výlet do nedalekých rakouských lázní Laa Thaya.

Ubytování s vinným sklípkem

Přesvědčili jsme vás? Už hledáte levné ubytování Pavlov? Tak zpět k Penzionu Florian. V něm si svůj pobyt určitě užijete, přímo v penzionu se totiž nachází i vynikající restaurace a sklepní vinárna pro trávení příjemných večerů. Jde o penzion rodinného typu s velmi osobním přístupem. Majitelé penzionu vám rádi poradí, jak si pobyt na jižní Moravě užít na maximum, kam se vydat, co ochutnat, kde mají opravdu dobré víno.

Jde-li o ubytování, nabídne Penzion Florian dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Celková ubytovací kapacita je 15 osob. Z pokoje můžete mít výhled třeba na centrum Pavlova a Novomlýnská jezera.

Napsat komentář