Potřebujete to zabalit a nevíte do čeho? Poradíme vám

Máte před sebou stěhování nebo jen potřebujete blízkému poslat dárek? V obou případech se neobejdete bez patřičného obalového materiálu. Jaký pro jaké příležitosti zvolit?

„Mamí, nemáš nějakou krabici?“ obrátila se na mě nedávno s dotazem má dvanáctiletá dcera. Ona totiž své relikvie zásadně ukládá do krabic. Ty má pečlivě rozdělené a popsané. Díky nim má o svých cennostech ten nejlepší přehled. Šuplíky u ní nemají šanci, ona je zkrátka na kartonové krabice. Bohužel jsem jí musela zklamat, žádnou krabici jsem u sebe neměla. A to byla chyba.

Stěhování bez krabic? Nemožné

Přednosti kartonových krabic si uvědomíme, až když je postrádáme. A žalostně potřebujeme. Takové stěhování by bez nich vůbec nebylo možné uskutečnit. Stejně jako obyčejný přesun několika nezbytností na chalupu a z ní. O důležitosti obalového materiálu jako takového by vám mohl vyprávět každý e-shop, nebo alespoň každý, u něhož je rozesílání zásilek na denním pořádku. Každá zásilka totiž musí dorazit ke svému adresátovi. V pořádku a neporušená. A toho docílíte používáním jenom kvalitních a k tomu určených obalů.

Nakupujte na internetu

Dobrou zprávou je, že obalové možnosti jsou dnes téměř nepřeberné. Pokud se tedy zaměříte na k tomu určený obalový materiál, jenž mají ve své nabídce vybrané e-shopy. Jedním z nich je například komplexmat-obaly.cz, v jehož nabídce najdete snad všechno, bez čeho se všichni, u nichž je rozesílání zásilek denním chlebem, neobejdou. Ale ani ti, kteří mají doma milovníka krabic jako já.

Krabice na knihu i víno

Na komplexmat-obaly.cz totiž seženete kartonové krabice snad všech možných rozměrů. Zabalíte do nich knihu i víno. Díky speciálním tubusům se nemusíte obávat poslat i citlivou fotografii větších rozměrů. Reprezentativní zabalení dárku vám pak umožní krabice dárková. Speciální kategorií jsou pak krabice stěhovací nebo třeba archivační.

Lepicí pásky

Pokud krabici s náležitým obsahem budete posílat poštou nebo jinou zásilkovou službou, budete ji muset dobře zalepit. K tomu vám poslouží kvalitní lepicí pásky. Na výběr máte buď klasické průhledné nebo potištěné lepicí pásky, jejichž prostřednictvím můžete svou zásilku i obzvláštnit nebo na ni zajímavým způsobem upozornit. Motiv potisku je totiž je a jen na vás. Na lepicí pásce tak klidně můžete mít třeba logo vaší firmy. Lepicí páska vám pak zásilku nejenom zalepí, ale i vám poslouží jako reklama!

Napsat komentář