Přes 2300 diváků fandilo populární postavě Lavimu ze seriálu Vyšehrad v derby s Loko Vltavínem

Fotbalový stadiónek Vyšehradu zasáhlo šílenství. Vidět v akci „Laviho”, hvězdu známého seriálu, kterou ztvárnil herec Jakub Štáfek, přitáhlo totiž na třetiligové pražské derby domácího Slavoje s Vltavínem skoro dva a půl tisíce diváků. A Julius Lavický diváky nezklamal. Odehrál pětadvacet minut a fanoušci byli u vytržení. Když po zápase rozdávál nejdražší hráč Vyšehradu podpisy, měly zájem desítky z přítomných.

Lavi v dresu číslo 10 na umělém vyšehradském trávníku

„Lavi”, jak se hvězdě seriálu říká, se podepsal i vozíčkáři, krásce do výstřihu, stejně jako trenérovi soupeře Martinu Frýdkovi.

Domácí Vyšehrad včetně Julia Lavického nastoupil v dresech Chance a jeho pohyb na hřišti sledovalo   2300 diváků, podle všeho rekord České fotbalové ligy.

Zájem si lze vysvětlit i tím, že všichni, co přišli s losem vsazeným u Chance na tento západ, měli vstup a pivo zadarmo.

Jinak populární Lavi nastoupil sice až v 67. minutě, ale i tak na hřišti strávil 25 minut.

“No, trochu mi to kazili spoluhráči,“ stěžoval si okamžitě po zápase Julius Lavický, hráč FK Slavoj Vyšehrad.

“Všimnul jsem si, že jim tam běhá nějaký blonďatý číro, ale neměl jsem moc čas se tomu věnovat,” řekl Martin Frýdek, trenér FK Loko Vltavín.

“Mohl rozhodnout zápas, měl to na kopačce a nedal. Podcenil přípravu,“ prohlásil Jaroslav Klíma, trenér FK Slavoj Vyšehrad.

FK Slavoj Vyšehrad – FK Loko Vltavín 2:3

Napsat komentář