Šimek proficentrum prodává vybavení nejen pro profesionály

Různá hobby centra nemohou profesionály ani náročnější kutily uspokojit svojí nabídkou tak dobře jako profi obchody typu Šimek proficentrum. Firma se na profesionální truhláře a kutily zaměřuje již 30 let a dnes nabízí prodej na ploše 1500 m2. K tomu samozřejmě provozuje perfektně fungující e-shop.

Partner profesionálů od prodeje až po servis

Společnost Šimek proficentrum je partnerem celé řady dřevozpracujících firem. Nabízí nejen nářadí a nástroje, ale i široký sortiment dřevoobráběcích a taktéž kovoobráběcích strojů, včetně příslušenství. Firma se může pochlubit tím, že je výhradním zástupcem německého výrobce profesionálních štípacích strojů BGU MASCHINEN, a to pro Českou i pro Slovenskou republiku. Šimek proficentrum pomáhá firmám též s nalezením řešení pro financování nákupu strojů a poskytuje záruční i pozáruční servis.

Vše i pro kutily

V Šimek proficentrum nakoupí i náročnější kutilové, kteří hledají konkrétní nářadí či nástroje, případně stroje a zařízení. Společnost se chlubí například širokým sortimentem svěrek a ztužidel.

Při jakékoliv práci nejen se dřevem se vyskytují situace, kdy potřebujeme něco upnout, sevřít či přidržet. Pouhý svěrák nám k tomu nestačí a dostatek pomocných rukou taky nemusí být nejvhodnějším řešením. V sortimentu firmy najdete rychloupínací, šroubovací, pákové, pásové, pravoúhlé, hranové, krokvové tesařské, lištové na rámečky, korpusové, dřevěné péřové i klipové svěrky. Nabízí též svěrky ke stolům a k hoblicím, k vodicím lištám, upínače, svěrky na spárovku i svěrky pro kovovýrobu. Zakoupíte zde upínací sety a sady i kompletní příslušenství ke svěrkám či náhradní díly.

Tito malí pomocníci jsou důležití v profi výrobě i při různých kutilských činnostech. Svěrky, nazývané i Irwin svěrky, vybírá společnost od těch nejlepších značek. Nechybí samozřejmě Irwin, ale ani Bosch, Extol, Bessey, Narex, Wolcraft, Festol, Makita, Metalkov, Proma, Dribex a další.

Napsat komentář