Španělské potraviny za skvělou cenu

Dochází Vám pomalu zásoby pro vaření? Rozhodně nemusíte hned pospíchat do obchodu. Z pohodlí domova je můžete objednat na internetu z e-shopu společnosti BMC Brno.

Pořiďte si pro přípravu pokrmů kvalitní olivový olej

V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno najdete bohaté množství olivových olejů. Právě olivové oleje patří ke zdravé stravě, kterou poskytuje středomořská gastronomie. Udává se, že olivové oleje jsou tím nejlepším pro lidské zdraví. Má blahodárné účinky v prevenci onemocnění srdce i krevního tlaku. Slouží také jako prevence proti zvýšené hladině cholesterolu, vzniku cukrovky, ale i zácpy a rakoviny tlustého střeva. Olivové oleje jsou považovány za nejlepší stolní tuk, neboť se získává prostým lisováním oliv a to bez chemických nebo jiných přísad. Olivový olej je lehce stravitelný. V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno najdete především extra panenské olivové oleje a olivové oleje z pokrutin. Extra panenské olivové oleje neboli extra virgin jsou přímo získávány z plodů olivovníků. Při jejich výrobě byly použity pouze chemické postupy. Obecně se doporučují především pro přípravu studené kuchyně. Je možné je použít také k dokořenění a zjemnění už hotových pokrmů.

Nezapomeňte do nákupního košíku přidat také olivy značky Bassta

Z katalogu BMC Brno můžete objednat také mnohé jiné pochutiny. V portfoliu nechybí ani španělské víno Old Porter. Velmi oblíbené jsou zejména španělské olivy značky Bassta, které můžete koupit zde katalog.bmcbrno.cz/spanelske-olivy/. Pochutnat si můžete především na pikantním olivovém koktejlu, zelených olivách plněných paprikou nebo zelených olivách plněných ančovičkovou pastou. Olivy jsou konzumovány v teplé i studené kuchyni. Můžete je pojídat také při pití kvalitního španělského vína Old Porter.

Napsat komentář