Světelná reklama přitáhne k vaší firmě všechny zraky

Jaká reklama vám zaručeně přivede nejvíce zákazníků? Přece taková, která je hodně vidět, nejlépe ve dne i v noci. Chcete-li se orientovat v možnostech, které se vám nabízí, nepřestávejte číst.

LED diody o vás poví světu

Nebo alespoň celému městu, a to už se vyplatí. Různé druhy světelných instalací se v reklamním světě využívají již dlouho, s moderní LED technologií jsou však nyní ještě efektivnější a méně nákladné. V jaké podobě zařadit světelné nápisy do vaší reklamní kampaně? Nabízí se hned několik možností…

Světelné panely: Tyto světelné boxy na hliníkovém rámu upozorní na sídlo vaší společnosti již z dálky. Díky použité technologii je možné dosáhnout opravdu rozměrných provedení s tištěnou, či z translucentní fólie řezanou grafikou. Montují se zadní stěnou na plochu, nebo je podpírají nosníky.

Reklamní totemy a pylony: Vysoké reklamní sloupy na žárově zinkované konstrukci z oceli vám dávají do rukou trumf: prezentují vaši firmu ze všech stran. Takto viditelné reklamní totemy mohou být umístěny jak na zemi do betonového základu, tak ukotveny na stojanu či několika pilířích. Jejich podoba se vždy projektuje přímo na míru vašim představám.

Světelná loga: Firemní logo je vždy výborný nápad, jde-li o reklamu. Právě pod ním by vás lidé měli znát, připravte si je tedy rovnou ve svítící 3D verzi. Světelná loga vám vytvoří z dutého kovu nebo plastu, přičemž si budete moci vybrat z prosvícení neonem, nebo LED diodami.

Špičková reklama pro hlavní město

Obyvatelé naší stověžaté matičky mají šanci zaujmout největší počet klientů, současně se kolem nich však sbíhá obrovská konkurence. Světelná reklama Praha je proto nutností. Ke zviditelnění vám zde pomohou například odborníci z rodinné firmy Elektro Drapač s.r.o., kteří se v oboru pohybují už více než 30 let a provedou vás celým procesem od původního návrhu designu a technického řešení přes výrobu až po instalaci a samozřejmě také servisování. Špičková grafická dílna a lakovna, mimořádně kvalitní materiály a proškolený personál s velkými zkušenostmi jsou zárukou vaší spokojenosti.

 

Napsat komentář