Vizitky ještě nevymřely. Máte už tu svou?

Žijeme sice v době digitální, ale některé věci stále mají svůj význam v papírové podobě. A mezi takové patří i vizitky. Na schůzce s potenciálním zákazníkem nebo obchodním partnerem působí velmi dobře, pokud mu do ruky dáte kartičku s kontaktem. Lépe si vás zapamatuje, navíc vám může udělat i reklamu.

Vizitka poslouží k mnoha účelům. Především na ní dotyčný člověk rychle najde kontakt bez složitého hledání na internetu. Také si bude moct kdykoliv připomenout vaše jméno. Sami možná občas zapomínáte a dobře víte, jak nepříjemné je, když musíte jednat s člověkem, jehož jméno si nepamatujete. Navíc vám udělá reklamu. Je velmi pravděpodobné, že si obdarovaný vaši vizitku vystaví někam na stůl, položí ji doma na komodu nebo dá někam jinam, kde si jí všimnou další lidé.

Chcete také svou vizitku?

Svou vizitku by měl mít každý živnostník pracující sám na sebe. Jestliže jste z velké společnosti, pravděpodobně se takové věci řeší centrálně a nemáte nad nimi patřičnou kontrolu. V opačném případě si můžete svou kartičku se jménem a kontaktem navrhnout a nechat vytisknout za pár korun. Čím více vizitek si objednáte, tím nižší bude cena. Objednejte si pro začátek například sto kusů, vyjdou vás na pár stovek korun a vydrží třeba i několik let.

Nepotřebujete profesionálního grafika

Nejste zrovna talentovaní designéři a utrácet tisíce za profesionální návrh vizitky se vám nechce? Zamiřte na Printuj.cz, kde si vyberete ze spousty již připravených návrhů. Jen si do nich dopíšete své údaje, zvolíte si provedení a necháte vizitky vytisknout. Tisk vizitek online tedy vyřešíte během pár minut a už do 24 hodin je můžete mít doma po celé ČR. Výhodou je, že si zde lze objednat také hlavičkové papíry a další dokumenty ve sjednoceném designu. Na všechno jsou připravené šablony, i když není problém nahrát si vlastní návrh, jestli se chcete kreativně vyřádit.

Tak na co čekáte? Objednejte si i vy svoje vizitky.

Napsat komentář