Zábava i léčba na jednom místě

Chcete vyzkoušet originální, moderní cvičení, které vede nejen ke zlepšení fyzické kondice, ale také k získání psychické pohody? Pak si povyskočte. Nevěříte? Zkuste to. Přihlaste se na zkušební hodinu jumpingu a uvidíte, že mu jednoduše propadnete.

Trampolínka pro každého

Jumping je cvičení, které si v poslední době získalo oblibu zejména u žen. Jedná se o aerobní cvičení, které je doprovázeno hudbou. Každý, cvičící osoba má k dispozici svou vlastní trampolínku, která je vybavena madlem k udržení balancu. Při jumpingu nejde o to, aby se vám podařilo vyskočit co nejvíce, ale správnými pohyby byste měli zapojit co nejvíce svalů. Díky intenzivnímu pohybu dochází ke zlepšení krevního oběhu, zpevnění svalstva a můžete si jím pomoct také při hubnutí. Ač by se mohlo zdát, že se jedná jen o náhodné hopsání, opak je pravdou, jednotlivé lekce jsou pečlivě sestaveny a nechybí v nich ani protahovací část. Jumping je vhodným cvičením naprosto pro každého, pokud i vy si chcete vyzkoušet jumping Praha, pak můžete využít nabídku rehabilitačního centra Rehazone. Kromě tohoto cvičení se specializují také na široké spektrum dalších relaxačních i léčebných metod.

Léčba rázovou vlnou

Jednou z nich je rázová vlna Praha. Jedná se o speciální metodou, která bývá často přirovnávána k ultrazvuku. Je však založena na jiném principu. Rázová vlna pomáhá při řešení chronických zánětů, podporuje tvorbu kolagenu. Indikována bývá na léčbu dolních a horních končetin a to jak při akutních, tak chronických potížích. Léčba rázovou vlnou je neinvazivní léčebnou metodou s vysokým procentem úspěšnosti a dlouhodobou efektivitou. Na stránkách rehabilitačního centra www.rehazone.cz si můžete vybrat také některou z dalších léčebných metod, podle toho, co bude nejvíce odpovídat vašim potížím. Jistotou je, že se ocitnete v rukou těch nejlepších odborníků na danou oblast.

Napsat komentář