Zážitek místo peněz

Pomalu končí zima, období sněhových radovánek, lyžařských zážitků a stavění sněhuláků. Zimu již brzy vystřídá jaro a po něm také léto. V těchto krásných, teplých měsících se mimo jiné setkávají lidé při velmi krásných chvílích, kterými jsou svatby.

Okamžik, ve kterém si dva zamilovaní lidé slíbí věrnost a lásku na celý život je jedním z nejkrásnějších okamžiků lidského života. Jedním ze zvyků, které doprovází svatební den je předávání svatebních darů novomanželům. Každý, kdo je pozvaný na svatbu přemýšlí dlouhé dny, čím udělat snoubencům, respektive novomanželům radost. Obligátní dárky, jako jsou porcelánoví jeleni, mixéry a další jsou to nejhorší, co můžete darovat, pokud si o to novomanželé sami neřeknou. A tak často sáhneme po tom nejjednodušším, co se nabízí. Tím jsou peníze.

Obálka s penězi je dar, kterým zajisté nepokazíte, uděláte obdarovaným radost, ale rozhodně tím nevytvoříte vzpomínku, na kterou budou při prohlížení svatebních fotek vzpomínat. Zkuste být při vymýšlení svatebního daru kreativní. Dejte novomanželům něco, na co budou společně vzpomínat celý život. Jejich společná cesta životem právě začíná a vy ji máte možnost tento start okořenit něčím, co je bude třeba ještě více spojovat.

Jestliže potřebujete inspiraci, podívejte se na web www.firmanazazitky.cz/svatebni-dary/. Je zde velké množství dárků, adrenalinových, gurmánských, sportovních a dalších zážitků. Můžete vybrat jakýkoli z nich a novomanželům dát dárkový poukaz, který jim umožní čerpat zážitek, který pro ně vyberete. Představte si například, že páru, který miluje létání, darujete tandemový seskok nebo vyhlídkový let. Nebo páru, který se vyžívá ve vaření a jídle, darujete degustační menu v luxusní restauraci nebo romantickou večeři. Věřte, že takový dárek bude mezi všemi nepřehlédnutelný a obdarovaní si jej budou pamatovat opravdu dlouho.

Napsat komentář