Zážitky od společnosti Allegria zpestří adaptační týden učitelů

Poslední týden prázdnin to není jen nakupování školních věcí a pomalé zvykání si na brzké vstávání dětí školou povinných. Na konci prázdnin se začleňují do pracovního procesu také učitelé základních a středních škol.

Netradiční začátek roku pro učitele

První „poprázdninové“ pracovní dny jsou obvykle zasvěceny pedagogickým poradám, výzdobám tříd, kabinetům a celé řadě dalších administrativních záležitostí. Ředitelé, kteří chtějí zpříjemnit svým kolegům a kolegyním nástup do zaměstnání volí různé adaptační aktivity. Díky tomu se lépe do kolektivu začlení také nový kantoři. Získají tak možnost rychleji se seznámit s ostatními kolegy a poznat, jak to chodí ve škole, kam k novému školnímu roku nastoupili. Sáhnout můžete po osvědčených tipech a odjet na společný víkend, uspořádat večírek nebo uspořádat teambuilding. Kdo chce být světový, nechá si poradit od Firmy na zážitky, která je v tomto oboru skutečným odborníkem. Její portfolio se zážitky pro firmy si můžete prohlédnout zde www.zazitky-pro-firmy.cz. Společnost Allegria má bohaté zkušenosti s uspořádáním outdoorových akcí stejně tak i se zážitkovými večírky. Velké popularitě se těší rovněž teambuildingová setkání.

Co podniknout za společnou akci?

Díky Firmě na zážitky Vaše škola může prožít nezapomenutelné chvíle, na něž budou učitelé ještě dlouho rádi s úsměvem na rtech vzpomínat. Začátek školního roku pro ně tak bude navíc mnohem příjemnější, než v předchozích letech. Nad fotkami ze společných akcí pak budou rádi ostatním vyprávět veselé historky. Firma na zážitky má bohaté zkušenosti s uspořádáním outdoorových akcí, jako je regata plachetnic na Lipenské přehradě nebo terénní cross country v amerických vozech značky Hummer. Něžnější pohlaví budou doslova nadšena z účasti na autentickém kurzu vietnamské kuchyně nebo během kurzu vietnamské kuchyně na vás zajímavá procházka asijskou gastronomií.

Napsat komentář