ZETOR je stále špičkou na poli s traktory a zemědělskou technikou

Společnost ZETOR na českém trhu působí desítky let, přičemž od samotného počátku si zakládá na loajalitě a taktéž inovacích. Zemědělská technika včetně ikonických traktorů se chlubí vysokým výkonem, dokonalou odolností a prvotřídním komfortem. V následujících řádcích vám prozradíme nejen informace o značce jako takové, ale i to, kde zakoupit případné náhradní díly.

ZETOR má přední postavení na trhu, co se týče motorů a hydrauliky, ale cílem společnosti je vyniknout také po technologické stránce. Snaží se tedy do svých modelů zakomponovat moderní funkce a různá vylepšení, ať už jsou to světla na ZETOR, nebo elektro vybavení.

Výkon motoru a hmotnost traktoru

Výkon všech traktorů ZETOR si naplno vychutnáte, protože od samotného počátku se značka zaměřuje na propracovanou kombinaci výkonu motoru a hmotnosti traktoru, jež vám pomůže splnit jakoukoliv práci.

ZETOR se zaměřuje na jednoduchost, propracovanou konstrukci, která jde ruku v ruce se spolehlivostí a odolností zemědělské techniky. Právě zmíněnými vlastnostmi jsou traktory známé. Stále seženete náhradní díly ZETOR, takže se nemusíte bát, že byste se museli techniky zbavit.

Traktory s nízkou spotřebou paliva

Zřejmě vás nepřekvapí, že i tato značka si dává záležet na tom, aby výsledné modely měly nízkou spotřebu paliva. Konstrukce zajišťuje nízké náklady i na údržbu. Každý model je dokonale vybavený, což vám v dlouhodobém horizontu šetří nemalé peněžní prostředky.

Jestliže hledáte internetový obchod, kde byste si mohli objednat náhradní díly, stačí se podívat na stránku BVM.cz. Jedná se o moderní e-shop s pestrou škálou produktů. Připraveny jsou repasované díly na traktory ZETOR I, II, III UŘ, Proxima a Forterra. Tak neváhejte a investujte do kvality, budete nadmíru spokojení.

Napsat komentář