3D povlečení je aktuálně velmi populární typ povlečení

Tzv. trojrozměrné povlečení je na pohled velmi výrazné, přímo jako by vás vzývalo do děje. Snadno z něj tak učiníte středobod vaší ložnice. Vhodně zvolený motiv navíc plně nahradí umělecké dílo.

Půvabné koťátko s pohledem, po němž změkne i ten největší tvrďák, medvídek panda, moudrá sova, delfín skákající do moře při západu slunce, záběr tygra jako vystřižený z přírodopisného dokumentu. Fototisky na 3D povlečení jsou tak působivé, až máte pocit, že jeho aktéři jsou v ložnici s vámi. Obzvláště děti z těcho motivů bývají přímo u vytržení. Stačí jen vybrat motiv jejich oblíbeného zvířete. Nebo jakýkoliv jiný.

Chcete usínat na květině, nebo na obláčku?

Kluci většinou nedají dopustit na obrázky rychlých aut, motorek a fotbalových míčů. I takové mohou zdobit postele jejich pokojíčků. Z široké nabídky zajímavých dezénů ale mohou vybírat i dospělí. Velké popularitě se těší květiny, ať již na kontrastním, nebo naopak barevně splývavém podkladu.

Vyžeňte z ložnice nudu a šeď!

Usínat ale můžete i doslova ve hvězdách či na obláčku. Nebo na nějakém zajímavém abstraktním podkladu, který z vaší ložnice vyžene nudu a šeď. Věřte, že s takovým povlečením vaše ložnice dostane zcela nové grády. Velmi působivé ovšem jsou i makro záběry, tedy detaily. Naším favoritem bezesporu je pampeliška s chmýřím na černém podkladu z e-shopu rodinnebaleni.cz (na internetu vybírejte pod odkazy 3D povlečení levně a povlečení 3D v akci). Takové povlečení ve vaší ložnici plně nahradí umělecké dílo.

Mikrosatén, polyester a bavlna

Povlečení 3D bývají vyrobena z různých materiálů. Například výše zmíněné povlečení s pampeliškou je vyrobeno z hřejivého mikrosaténu a jako takové disponuje příjemným hebkým povrchem a krásně hřeje. Dále se při výrobě 3D povlečení spolu s kvalitním fototiskem, který samozřejmě nevybledne ani po několikerém praní, používá stoprocentní polyester a stoprocentní bavlna. Tedy materiály, které budou doslova hýčkat vaší kůži.

Napsat komentář