Barber shop z vás udělá chlapa

Nechte se ostříhat, ale i oholit skutečnými profíky. Nemusí zůstat u jednorázového využití služby. Tradiční holičství si stále více mužů oblíbilo jako pravidelnou službu.

Pro muže je návštěva kadeřnictví či holičství stejně důležitá jako pro ženy. Mnohdy ještě více. Zatímco dlouhovlásky mohou návštěvy kadeřníka bez újmy zanedbávat, muži potřebují střih pravidelně vlastně bez rozdílu.

Ve světě se do módy vrátily barber shopy

Barber shop nabízí mužům tu správnou chlapskou péči se vším všudy. Muži si v barber shopu užijí atmosféru profi péče o vlasy i o vousy. Nechodí se sem jen na rychlé ostříhání. Pánové se dnes nepředhánějí v tom, jak levně je ostříhali v nějakém učňovském středisku. Naopak. Chtějí si návštěvu holiče užít téměř jako pobyt ve wellness. A dobrý barber shop to vlastně nabízí, přestože zůstane pouze u péče o vlasy a vousy.

Tradiční pánské holičství, to je Barber`s wife

Barber`s wife sídlí v Metropoli Zličín, avšak oblíbeným není jen díky své strategické pozici v obchodním centru. Specialisté na pánské účesy i péči o vousy z holičství jsou vyhlášení. Natolik, že se rozrostlo i o další pobočku v Rudné u Prahy.

Do Barber`s wife si máte možnost přijít pro klasický sestřih, úpravu stávajícího účesu, ale i nechat se tak trochu předělat k lepšímu. V holičství vám poradí s řešením problémů s vašimi vlasy, včetně ztráty vlasové pokrývky.

Rozhodně se jako muži neorientujeme tak dobře ve vlasové kosmetice a ve stylingu jako ženy. I v tom nám umí v holičství perfektně poradit. Takže nejenže z něj odcházíme s upraveným vzhledem, ale pokud máme zájem, i perfektně vybaveni pánskou vlasovou kosmetikou. Tu v salonu používají skutečně špičkovou – Proraso, Reuzel, Pacinos i Kérastase, což jsou nejprestižnější značky ve své kategorii.

Staňte se pravidelnými zákazníky a vybírejte si, kdo se o vás postará. Trendem dneška není jen osobní bankéř, ale především osobní kadeřník. A když nejste spokojeni? Prostě jej vyměňte a zkuste jiného.

Pánové na holení

Správný barber shop se však umí postarat i vousy neboli o hladce oholený obličej. Připadá vám hloupé nechat se holit někde v holičství, když to zvládáte doma? V Barber`s wife však zažijete doslova zážitkové holení. Oholí vás totiž nejen břitvou, ale i speciální a velice účinnou metodou s napářkou. Zdánlivě jednoduchá metoda napaření vousů ručníkem a následně holení břitvou umí doslova zázraky. Je to šetrné holení i pro tu nejcitlivější pleť, která jinak trpí zarudnutím či pupínky. Oholení je přitom extrémně hladké, dokonalé a dlouhotrvající. V podstatě ti zákazníci, kteří chodí na pravidelné holení, nemusí chodit častěji než jednou za tři dny.

Kromě toho, že vás v barber shopu dokonale oholí, je jeho návštěva i skvělým zážitkem. Tady vás totiž na gentlemana promění klidně se sklenkou dobré whisky či se sklenicí vychlazeného piva. V Barber`s wife jste totiž skutečným VIP zákazníkem.

Napsat komentář