Čerstvá káva z celého světa: Jak si ji snadno nechat dovézt domů?

Také už vás nudí nabídka kávových produktů, které nabízejí klasické tuzemské obchody? Pokud byste rádi ochutnali něco netradičního a nového, pak vězte, že zde určité možnosti existují. A není to ani nijak složité. Díky eshopu společnosti Monro si totiž můžete nechat dovézt čerstvou kávu z celého světa. Jak na to?

Káva z různých koutů planety se praží až u nás

Je libo kávu z Vietnamu a dalších asijských zemí, které dnes v produkci v mnohém předčí i známější americké země? Monro dováží nepraženou kávu v zrnech z takřka všech oblastí, kde se pěstuje. Teprve v Česku ji pak vlastními silami upraží, k vám domů se tak dostane čerstvá se zachováním typické vůně a chuti.

Kávové předplatné usnadní přísun kávy na celý rok

Možností, jak kávu objednat, máte hned několik. Zvolit lze klasickou objednávku online, výhodnější je však takzvané kávové předplatné. V jeho rámci vám vybranou kávu dovezou domů vždy jednou za měsíc. Pro předplatné káva bude doručována po dobu 3, 6 či 12 měsíců, přičemž se dá na libovolnou dobu přerušit, pokud třeba jedete na nějaký delší čas na dovolenou apod. A pokud nevíte, zda vám vybraná káva bude chutnat po celou dobu předplatného, pak lze nechat výběr na každý měsíc na odbornících z Monro a těšit se na nové zážitky a chutě.

Monro funguje nejen jako pražírna a eshop, má rovněž vlastní kavárny v Brně, tudíž pokud v moravské metropoli či jejím okolí bydlíte, není nic jednoduššího, než jít ochutnat precizně připravenou kávu přímo ze zdroje.

Předplatným snížíte náklady při nákupu kávy

V rámci objednávky kávového předplatného máte poštovné zdarma. Dá se díky tomu ušetřit poměrně dost peněz, ročně až cca 1.000 Kč. Káva z Vietnamu a dalších zemí z celého světa vás pak nevyjde zbytečně draho. V každém případě brzy zapomenete na fádní nabídku většiny tuzemských obchodů a stanete se opravdovými gurmány v oblasti pití kávových nápojů.

Napsat komentář