Interiér auta se dá zútulnit a zkrášlit během pár chvil

Také máte doma pár akčních dětí, které váš vůz poznamenaly skvrnami od kde čeho? Anebo už máte letité potahy, autokoberce, vybavení v autě jste neobměňovali, a i přes dobrou údržbu je na něm používání znát? Ať tak či tak, díky e-shopu vopi.cz můžete koupit textilie i gumové autokoberce, a vzhled interiéru vozu rázem změnit k dokonalému.

Neocenitelné loketní opěrky

Každý, kdo jezdí na delší trasy, si nemůže vynachválit loketní opěrky. I vopi.cz je nabízí na stránkách https://www.vopi.cz/loketni-operky/. Můžete si je objednat a do auta jednoduše instalovat, a to buď přímo na míru konkrétnímu vozu, anebo zvolit cenově dostupnější univerzální loketní opěrky. I ty na míru vyrobené, i ty univerzální, jsou vyrobeny z příjemných materiálů a mají moderní vzhled. Jakmile vyzkoušíte ježdění s loketními opěrkami, nebudete chtít jezdit bez nich.

Nové autopotahy

Nové „oblečení“ pro sedadla bychom měli pořizovat, jakmile na starých typech najdeme dírky, ošoupání, nevypratelné ušpinění a podobně. Na vopi.cz si vyberte autopotahy Ford, ale i další na míru zhotovené, také autopotahy pro kamiony a dodávky, autopotahy pro řidiče, univerzální nebo vyhřívané.

Čisto a bezpečno na podlaze

Hezká, ale i důležitá, je čistá podlaha, na níž nám neklouže obuv. Za tímto účelem si můžeme pořídit gumové autokoberce. I tady můžeme volit z modelů přesně na míru podle typu vozidla. Díky gumovým autokobercům si neušpiníte podlahu a zároveň se nečistot z bot snadno zbavíte. Zvlášť užitečné jsou na jaře, na podzim a v zimě, kdy míváme obuv mokrou a znečištěnou od bláta a dalších nečistot. K dostání na vopi.cz jsou i textilní autokoberce, jestli preferujete tuto variantu.

Nejezděte v automobilu, se kterým nejste po estetické či praktické stránce spokojeni. Doplňte jej o loketní opěrky, zkrášlete novými autopotahy, zbavte nečistot na podlaze s pomocí gumových autokoberců a rázem se v něm budete cítit lépe i při dlouhých trasách.

Napsat komentář