Česká whisky z Třebíče

Když se mluví o české whisky, byli jsme zvyklí mluvit o Jelínkovi a o Vizovicích, ale to už nemusí být úplná pravda. Když se mluví o české whisky začíná se mezi znalci, na internetu a na internetových fórech týkajících se whisky mluvit o novém hráči. Firma Česká whisky s.r.o. z Třebíče uvedla na trh na konci roku 2016 několik z jejich druhů whisky a dalších výrobků jako jsou brandy a rumy.

V Třebíči se rodí další hráč na hřišti výroby destilátů a hlavně české whisky. Při setkáních s lidmi z této firmy cítíte jejich zapálení pro tento obor. Testují nové postupy při výrobě whisky, hledají nové typy a chutě whisky. Mají spousty nápadů a myslím, že se máme na co těšit. I na rok 2017 pro nás mají připravená překvapení a nebudou to jenom nové a starší whisky. Ale nebudeme předbíhat a uvidíme jestli se jim jejich snažení podaří podle představ.

Třebíčská pravá česká whisky k ochutnání ve Znojmě

Pravou českou whisky z třebíčské firmy Česká whisky s.r.o. si můžete objednat na jejich firemním specializovaném e-shopu a nebo si na ni můžete zajet do Znojma, kde tato firma otevřela restauraci, kde vaří dobrá česká jídla a také si zde můžete ochutnat řadu jejich whisky a brandy. Restauraci najdete při výjezdu ze Znojma na státní hranici s Rakouskem hned jak přejedete řeku Dyji, na levé straně.

Česká whisky boduje i v Anglii

O tom, že se lidi z České whisky nebojí konkurence a dělají kvalitní whisky, svědčí i jejich velmi dobré ocenění při degustaci whisky v anglickém městečku Birmingham, kde se vzorky whisky zúčastnili prestižní degustace whisky v proslulé restauraci Edmunds Bistro de Luxe. Česká CZECH SINGLE MALT WHISKY z Třebíče přehlídce dominovala a byla označena jako jedna z nejlepších whisky degustace.

Těšíme se na další počiny a kvalitní whisky této party nadšenců a doufám, že budeme moci brzy pochutnat na dalších novinkách z jejich sudů.

Čtěte také naše další online média:

Ipublic.cz

Zpravyhned.cz

My-family.cz

Pcnoviny.cz

Blogclanky.cz

Napsat komentář