Čištění koberců Olomouc

Vedete již delší dobu boj s roztoči ve Vaší oblíbené sedací soupravě? Čistící společnost Šachmat Vám pomůže tyto nezbedníky jednou pro vždy vyhnat z Vaší domácnosti. Společnost Šachmat k tomuto účelu používá moderní mokré čištění, které je velmi šetrné k čištěnému předmětu. Mokré čištění je prováděno za pomocí kvalitních přístrojů švýcarské značky Cleanfix a šetrných chemikálií.

Účinné čisticí médium v kombinaci s extrakčním kartáčovým čištěním se postará o odstranění všech druhů nečistot společně s mastnými skvrnami a hloubkovou špínou. Při extrakčním kartáčovém čištění je ze sedacích souprav, koberců či čalounění odstraněn také prach a různí roztoči. Mokré čištění se zasluhuje také o regeneraci vlasu. S čištěním sedaček Olomouc docílíte také toho, aby Vaše sedací souprava vypadala stejně hezky jako při její koupi. Ceník čištění koberců Olomouc si můžete prohlédnout zde www.sachmat.com.

Společnost Šachmat je ochotna k Vám přijet také ve večerních hodinách nebo kdykoliv o víkendech. Úklid tak můžete provést kdykoliv, kdy se Vám to bude hodit. Svým složením se čisticí médium podobá jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel. Při čištění je naneseno na znečistěná místa a nechá se pár minut působit. Během extrakčního kartáčového čištění se nečistoty uvolní a nakonec jsou dokonale vysáty. Mokré čištění koberců lze provést v jakémkoliv ročním období. Pokud se tedy rozhodnete tento druh úklidu posunout na podzimní či zimní měsíce, rozhodně nemusíte litovat, neboť mokré čištění rychle schne v jakémkoliv počasí.

Napsat komentář