Jak ukrýt zemědělské výdobytky před nenechavci i nepříznivým počasím?

Senoseče a sklizně vrcholí, v některých krajích se dokonce blíží k závěru. Pokud máte úrodu větší, než jste čekali, nemáte dostatečné kapacity a prostory na uskladnění, nezoufejte si. Poradíme vám, jak rychle zabezpečit zemědělské výnosy před nenechavci, zvěří i před rozmary nestálého počasí. Vaše seno se nerozfouká, nezmokne ani nebude rozkradeno, pokud jej co nejrychleji umístíte do seníků, jejichž výstavba může trvat jen několik dní.

Seníky a skladové haly pro zemědělství a těžký průmysl

Nejen seníky, ale i skladové haly, které vynikají snadnou a rychlou montáží, jsou vítanými pomocníky v hospodářských, zemědělských družstvech nebo průmyslových provozech. Využití montovaných hal se systémy odvětrávání, klimatizací a vysokým stupněm zabezpečení je širokospektré. Nejen zemědělci, ale i provozovatelé technických služeb a výrobci, již potřebují své produkty před expedicí zabezpečit a uskladnit, využívají tyto jednoduše postavitelné skladové haly.

Fóliovníky pro domácí využití i velkopěstitelství

Společnost Konstrukce Schwarz myslí i na zahrádkáře, kteří v rámci rozšiřování svých polností potřebují část plodin umístit do fóliovníků. Rajčata, melouny, papriky, ale i okrasné květiny si zaslouží pěstování pod skleněnou či fóliovou střechou skleníků nebo fóliovníků. Proto se na společnost dodávající seníky, levné fóliovníky, skladové haly i teplovzdušné kotle pro zmíněná zařízení obracejí jak malopěstitelé, tak profesionálové. Využití avizovaných produktů je možné jak v domácím prostředí, tak velkovýrobě. Rozměry montovaných staveb jsou variabilní a vždy přizpůsobeny potřebám a prostorům u zadavatele. Jako praktické doplňkové zboží jsou v sortimentu také dešťové kryty, stínoviště, venkovní mostové závlahy i zahradnické stoly do fóliovníků.

Napsat komentář