Clearomizer šetří a současně zvyšuje požitek z kouření e-cigarety

E-cigaretu si nejčastěji pořizují lidé jako mezistupeň v životě s klasickou cigaretou a bez ní. Stále více vášnivých kuřáků volí e-cigaretu i pro lepší a rozmanitější chuť, jejím velkým lákadlem je cena. Vždyť krabička cigaret stojí v některých případech už více než 100 Kč. Když už elektronické cigárko máte, chcete co největší požitek. Hitem současnosti jsou clearomizéry, která jejich funkce se bude nejvíce líbit vám?

Co je clearomizer?

Je nezbytnou součástí e-cigarety a odehrává se v něm nejdůležitější proces – dochází k odpařování náplně (e-liquidu) a vzniku páry, která nahrazuje kouř. Slouží k tomu, aby se náplň dostala do žhavící hlavy. Vyrábí se z oceli, má malé okénko a někdy je i celý průhledný, aby měl uživatel přehled o množství náplně. Co se týče funkce, nahrazuje starší cartomizer. Zásadně se liší tím, že nemá uvnitř vatu, proto se lépe čistí a neovlivňuje chuť e-liquidu.

Typy a funkce clearomizeru

Dělí se na knotové a bezknotové. U knotových se náplň do hlavy dostává skrze bavlněný knotek. Pokud jsou knotky krátké, je nutné je kontrolovat. Nesmí vyschnout, protože tím by byla negativně ovlivněna chuť. U bezknotových zajišťuje plynulý přísun e-liquidu do hlavy speciální dutinka. Je možné si nastavit až 3 teploty, čímž se zvyšuje hustota kouře. Současně se šetří baterie i náplň.

3 matadoři

Není možné vyřknout jednoznačný ortel, označit jednu značku za nejlepší a tím ostatní odsoudit k záhubě. Každý kuřák elektronické cigarety má jiné potřeby. U těch, kterým záleží na kvalitě a současně i na designu, zpravidla vítězí clearomizéry Joyetech. Jsou zárukou dobré chuti a existují v různých designech i barvách. K nejmodernějším patří clearomizery CeraVape. Od klasických se zásadně odlišují konstrukcí. Místo knotků obsahují speciální keramické trubičky, které jsou odolnější. K nejprodávanějším patří clearomizery iSmoka Eleaf. Bodují výkonem i designem. U vybraných modelů této značky se dá nastavit teplota v rozmezí 100315 stupňů.

Uvažujete o koupi e-cigarety? Sháníte nový clearomizer či náplň? Podívejte na nabídku e-shopu gallagher.cz. Mají vše za parádní ceny.

Napsat komentář