Co dělat, když chcete pracovat jako pečovatelka?

Rádi pomáháte druhým a zaujal Vás v novinách inzerát na pracovní pozici pečovatelky? Doplňte si vzdělání o kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha a staňte se prospěšnou lidem, kteří potřebují pomoc pečovatelky.

Nově otevřené kurzy pro pečovatelky

Vzdělávací agentura Seduca několikrát ročně otevírá rekvalifikační kurz pro pečovatelky. Je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí a obsahem plně odpovídá požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle sociálního zákona č. 108/2006 Sb. Vzdělávací agentura Seduca uskutečňuje tento kurz nejen v hlavním městě České republiky, ale také v celé řadě dalších českých a moravských měst. Šance, že se bude brzké době konat také v blízkosti Vašeho bydliště, je tak více než vysoká. Kurz pro pečovatelky je veden akreditovány lektory, kteří mají v daném oboru bohaté zkušenosti.

Co nabízí kvalifikační kurz pro pečovatelky?

Obsahově je kurz rozdělen do dvou částí. Během teoretické části Vám budou předány vědomosti z oblasti psychologie, sociálních služeb, komunikace i pečovatelských základů. Semináře se věnují také metodám sociální práce, sociálně právnímu minimu, restriktivním opatřením i vzdělávacím a výchovným technikám. Během praxe pak budete moci upotřebit veškeré nabyté teoretické poznatky v praxi. Další potřebné informace o náplni seminářů, platbě kurzovného nebo termínech otevíraných kurzů můžete zjistit od vedení Vzdělávací agentury Seduca. Kontaktní údaje na ně najdete zde www.seduca.cz/kontakt. Před zápisem do kurzu je potřeba splnit několik požadavků, mezi nimi potvrzení o zdravotní způsobilosti, trestní bezúhonnosti, ukončení základního vzdělání a plnoletosti.

Napsat komentář