Dezinfekce, která účinkuje tři týdny? I taková existuje

Dezinfekce budov je v posledních týdnech nezbytná. Hodí se nejen v komerčním prostředí, ale i v domácích podmínkách.

Dezinfekce budov je obzvlášť v těchto dnech velice potřebná. Díky moderním technologiím se můžete zbavit virů a dalších nechtěných látek velice rychle a na hodně dlouhou dobu.

Dezinfekce vydrží tři týdny

Dezinfekce budovy může být jednorázová, nebo dlouhodobá. Oba způsoby mají smysl, dlouhodobá je ale nepopiratelně lepší. Především kvůli dnešní situaci budete mít jistotu, že ve vašich prostorách nejsou žádné škodlivé viry a bakterie. Uvádí se, že některé způsoby dezinfekce fungují 21 až 40 dní. A to je opravdu dlouhá doba.

I tento postup ale samozřejmě má svoje omezení. Aby mohl být použit, musí být dezinfikovaný povrch odmaštěný a mít neutrální pH. Pokud to vaše firma nebo domácnost nedokáže zajistit, měla by se o to postarat právě vybraná dezinfekční firma. Proškolený a kvalifikovaný personál si i s tímto problém poradí.

Uvnitř i venku

Trvanlivá dezinfekce budov často probíhá za pomoci přípravku na bázi polymerů. Ten totiž po půl hodině od nanesení dokáže vytvořit celistvý film, který ochrání dezinfikované předměty na dlouhou dobu. Styk s tímto přípravkem bakterie a viry nepřežijí. Pokud tedy sáhnete po kompletní dezinfekci budovy, budete mít jistotu, že se na stěnách ani ošetřených skříních nezachytil žádný nebezpečný virus.

Pokud i vy toužíte bezpečném prostředí, využijte služeb AZK dezinfekce Praha. Patří totiž mezi dezinfekční firmy, které si poradí s jakýmkoliv typem povrchů. Zbaví vám virů a bakterií nejen v bytových prostorách, ale i ve venkovních a komerčních objektech. Budete tak moct nerušeně pracovat, nebo si užívat bezpečného domova bez strachu z onemocnění.

Napsat komentář