Elektronické cigarety: Proč je vyměnit za klasické cigarety?

Přemýšlíte o tom, že byste se zbavili toho hrozného zlozvyku – kouření? Nejste v tom sami. Je to to nejlepší, co můžete pro své zdraví udělat, nicméně, nic jednoduchého to nebude, to je jasné všem. Kouření poškozuje téměř všechny orgány v těle, včetně srdce. Je jasné, že kouřit nepřestanete ze dne na den, skvělou alternativou je ale postupně přejít na elektronické cigarety. Proč?

Vapování je méně škodlivé než kouření

Elektronické cigarety se od těch klasických liší hlavně tím, že nikotin získaný z tabáku pouze zahřívají a vy vdechujete aerosol. Běžné cigarety obsahují 7 000 chemických látek, z nichž mnohé jsou toxické. Výhodou elektronických cigaret je, že se vyrábí v mnoha různých příchutích, takže postupně i zapomenete na to, jak vlastně „obyčejná“ cigareta chutná, a zjistíte, že na ni již vůbec chuť nemáte. Zde https://hqd.cz/collections/hqd-cuvie si můžete prohlédnout možnosti příchutí.

Elektronická cigareta pomáhá přestat kouřit

Pokud kouříte elektronické cigarety, postupně přestáváte mít touhu po nikotinu. Pokud totiž nepřestanete kouřit úplně, nebudete mít z elektronické cigarety ten správný požitek. A abyste neměli možnost kouřit kdykoli, kdy se vám zachce, zvolte pro odvykání jednorázové HQD cigarety. Vždy si ale dejte pozor, abyste cigaretu kupovali od tabákových výrobců, kteří mají certifikát o zdravotní nezávadnosti.

Kdy začít vapovat?

Odpověď je zcela jasná. Prostě hned. I když máte doma nedokouřenou krabičku cigaret, prostě si řekněte, že teď, nebo nikdy. Cigarety hoďte do popelnice a kupte si elektronickou verzi, která bude vaším počátečním průvodcem v přesvědčení přestat kouřit. Jako motivace by pro vás mohla být skvělá nabídka s kódem LETOSHQD, který vám zajistí slevu 15 % na váš nákup. Není to jasné znamení, že máte přestat kouřit právě teď?

Kterou příchuť vyzkoušíte jako první?

Napsat komentář