Firemní akce plná zábavy: V BRuNO family parku to zařídí

Každý majitel firmy by si přál, aby kolektiv jeho podřízených šlapal jako namazaný stroj. Ne vždy se to bohužel daří. Pokud navíc nejde tmelení svého týmu naproti, s největší pravděpodobností vše nakonec nevyjde. Jak ale zajistit, aby se dospělí lidé dokázali dokonale pobavit třeba i v sychravých podzimních dnech? Jednoduše, obraťte se na brněnský BRuNO family park. Jeho prostory i nabízené služby vás v žádném případě nezklamou. Ba naopak, získáte jistotu, že se lidé budou bavit.

Adrenalinem nabitá zábava

Jestliže naplánujete teambuilding v Brně ve zmiňovaném zábavním parku, budete mít k dispozici spousty zajímavých atrakcí. Po adrenalinu doslova volá už jen pohled z 22 metrů vysoké věže. Vyhlídka s prosklenou podlahou se musí líbit. Pokud se navíc člověk spustí po některém z tobogánů, zažije i solidní rychlost. Jinak jsou k dispozici i mnohé ostatní atrakce. Namátkou bychom z nich mohli jmenovat plovoucí lodičky, spletitý systém tunelů anebo autodrom. Na kanceláře a kongresové sály můžete vy i vaši zaměstnanci zapomenout.

Zábava i s dětmi. Proč ne?

Firemní akce může probíhat i za přítomnosti dětí jednotlivých pracovníků konkrétní firmy. Navštívit zábavní park BRuNO mohou totiž klidně i kompletní rodiny. Výbornou volbou je kupříkladu Family Day. Právě v jeho rámci si můžete nechat profesionálními animátory připravit program pro své ratolesti.

Ke skvělé zábavě patří i vynikající jídlo

Ano. Právě proto myslete i na občerstvení. Není problém obrátit se na catering. Zajistí jej restaurace Brno, která je součástí celého komplexu. Dopřát si budete moci spousty zajímavých specialit. Když si tady zařídíte třeba vánoční večírek, nebude co řešit. Brány parku se večer pochopitelně pro děti zavírají. To už se baví jenom dospělí, klidně i na zmiňovaných atrakcích.

Napsat komentář