Homestaging pomůže prodat nemovitost za co nejvíce peněz

Každý prodejce se snaží byt či dům prodat za maximum. Aby se to však povedlo, je třeba nemovitost prezentovat v tom nejlepším světle. Pečlivě ji popsat, upozornit na vše kladné, zápory naopak trochu upozadit. Velkou roli hrají zejména fotografie.

Podle čeho si lidé vybírají byty a domy k pronájmu nebo koupi? Nejčastěji dle lokality, ceny a samozřejmě toho, jak vypadají. Homestaging vám pomůže dosáhnout toho, aby právě vaše nemovitost vypadala co nejlépe a mezi ostatními zaujala.

V čem spočívá podstata homestagingu?

Homestaging je v podstatě zkrášlení vaší nemovitosti. Odborníci na homestaging přijedou k vám domů, přivezou si dekorace, nebo i nábytek, vše nainstalují a promění interiéry nemovitosti k dokonalosti. Poté pořídí profesionální fotografie ze vhodných úhlů a se správným osvětlením, aby místnosti vypadaly velké a vzdušné, celkově příjemnější k žití.

Nejde o žádné vymýšlení, ale je pravda, že když se do práce pustí profesionální homestaging studio, kolikrát svou vlastní nemovitost ani nepoznáte. Dokáže místnosti proměnit, nebudete věřit svým očím, jak krásnou nemovitost vlastně máte.

A co až přijdou zájemci na prohlídku?

Možná vám vrtá hlavou, co si budou myslet zájemci, až přijdou na prohlídku a uvidí skutečný stav interiéru. K tomu ale nikdy nedojde, protože profesionální firma nechá interiér nainstalovaný tak, jak jej zařídila, i na dobu prohlídek zájemci. Až bude nemovitost prodaná, nábytek a dekorace si zase odveze.

Pokud už v interiéru nábytek máte, interiéroví designéři samozřejmě nebudou vozit další, přivezou si spíše dekorace. Je-li byt či dům nezařízený, dopraví i nábytek. Jak říkají odborníci na homestaging Praha, správně navržený interiér dokáže v potenciálním zájemci vyvolat velmi pozitivní dojem, který přetrvá a rozhodně bude hrát roli při jeho rozhodování o koupi.

Napsat komentář