Hra na kytaru jako afrodiziakum

Rádi byste zapůsobili na ženu svého života? Zahrajte jí na kytaru! 
Nejvíce fanynek mají rockové hvězdy. Za jejich oblibou mimo jiné stojí jejich kytary. Na hru na loutnu ovšem své vyvolené lákali i renesanční milovníci. Možná by to chtělo některé jejich triky okoukat, nemyslíte?

Hudba jako afrodiziakum

Nejenom profesionální hudebníci vám potvrdí, že hudba je pro ženy zaručeným afrodiziakem. Stačí pár akordů u táboráku a nejedna před vámi padne do kolen. Muži, kteří dokážou zazpívat a k tomu zahrát na nějaký nástroj, jsou zkrátka v kursu. K tomu, abyste dali dohromady známý song, přitom stačí relativně málo. Mnohdy pár akordů zahraných na kytaru. K tomu, abyste se je naučili, se navíc obejdete i bez kytarového kursu.

Naučte se hrát na kytaru

Základy hry na kytaru se naučíte i sami, byť uznáváme, že pokud to se hrou myslíte vážně, kurs vedený profesionálním hráčem je na místě. Ten vás každopádně naučí základní techniku hry, od které se můžete odrazit. Ta zpočátku není moc záživná, ale jakmile si ji osvojíte, půjde to samo. Od zahrání první písničky vás pak bude dělit jen malý krůček.

Hra na kytaru pro samouky

Ty základní akordy ale zvládne i samouk. Pak už bude stačit pořídit si nějaký kvalitní zpěvník s akordy a pustit se do hry. Akordy a texty najdete například na stránkách spisnickou.cz (hledejte i pod odkazem písničky s akordy a texty na kytaru). Zdarma si zde můžete stáhnout a vytisknout písničky pro začátečníky, k táboráku, pro děti, písničky české, slovenské, anglické, filmové, popové, rockové, lidové i country.

Otrkejte se před publikem

Začněte nějakou jednoduchou, kterou znáte. Hrajte ji tak dlouho, dokud se vše nenaučíte zpaměti. A samozřejmě ji doprovoďte zpěvem. Obáváte se trémy? Díky hře samotné na ni ani nepomyslíte. A poté, co si svou hrou i zpěvem budete jisti, zahrajte je před nějakým publikem. Zpočátku před rodinou, pak kamarády a nakonec i před svou vyvolenou, kvůli které to celé podstupujete. Určitě budete mít úspěch.

Napsat komentář