Mateřská školka v Praze byla skvělým rozhodnutím

Když náš Matýsek dovršil věku dvou let, musela jsem se vrátit do svého zaměstnání a to bez ohledu na to, jaký pohled na mé rozhodnutí bude mít má rodina, potažmo přátelé. Přiznám se, že jsem tak trochu workoholik, stejně tak, jako můj manžel a představa toho, že budu doma „u plotny“ ještě další rok, pro mě byla nepředstavitelná. Hlídací babičky ovšem nemáme a tak bylo jediným schůdným řešením, které připadalo v úvahu, Matýska umístit do školky. Nechtěla jsem ovšem, aby to byla ledajaká mateřská školka. Praha mě sice překvapila svou velkolepou nabídkou soukromých mateřinek, avšak ne všechny byly tak skvělé, jako právě naše školka ProFamily. Vstřícnější přístup a úžasnější prostředí, jsem si snad pro Matýska již nemohla přát.

Mateřská školka Praha nás zachránila

Dalo by se s nadsázkou říci, že jsem tuto mateřinku sehnala, takřka za pět minut dvanáct. Je to totiž opravdu nadstandardní mateřská škola. Praha nás tak v tomto ohledu, doslova zachránila. Nevím, kam jinam bych Matýska umístila, kdyby mi má kamarádka, tuto „rodinnou“ školku, nepředstavila. Ze všeho nejvíce jsem potřebovala najít důvěru k personálu, kterému svěřím své dvouleté dítě, které je pro mě vším a tu jsem na tomto místě opravdu získala, během velmi krátké chvíle. Matýskovi se ve školce rovněž velmi líbí a do kolektivu ostatních dětí se na můj vkus začlenil, až velmi rychle. Jsem ovšem nesmírně ráda, že do školky chodí s radostí. To pro mě bylo prioritou.

Školce naprosto důvěřuji

Mé povolání si čas od času žádá i dlouhou pracovní cestu, ze které se někdy vracím až pozdě večer. Víte ovšem, co všechno za mě zařídí tato mateřská škola? Praha je v tomto případě skutečně městem s neomezenými možnostmi. Personál se totiž o mého malého syna postará i mimo klasickou pracovní dobu a dokonce mi ho i přiveze domů. Je až neskutečné, jaké služby tato famózní školka nabízí. Kromě jiného nemá Matýsek absolutně vůbec žádný čas na nudu. Ve školce se totiž stále něco děje. Kromě úžasných her personál děti nenucenou formou rovněž i rozvíjí a učí je novým věcem, díky kterým se v životě rozhodně neztratí a za to patří této školce můj obrovský dík.

Napsat komentář