I když ji milujete, časem bude co řešit

Pamatujete se na doby, kdy sexualita a nahota patřily mezi tradiční tabu? Pokud ano, jen velmi složitě se dostáváte do současné situace typické absencí studu a v podstatě jakýchkoli zábran. Možná i vám nicméně v intimní oblasti něco chybí. Ano, okořenění si zaslouží každá dvojice, a to nejen ta, která je spolu již delší dobu. Hračky pro dospělé jsou dnes naštěstí k dispozici v mnoha podobách a objednat si jakoukoli lze maximálně diskrétně. Začít navíc nezbytně nemusíte klasickými vibrátory. Jestliže vás úvodní slova navnadila, nepřestávejte číst, v následujících řádcích vám dáme celkem 5 tipů na zaručené okořenění vašeho intimního života.

Mnohdy postačí svůdné oblečení

Možná se budete divit, ale k probuzení touhy bohatě postačí nákup specifických oděvů. Volit je možné kupříkladu klasické spodní prádlo průsvitnějšího a úspornějšího charakteru. Aktuálně letí krajka. Vsadit můžete i na mnohem odvážnější modely třeba z latexu. Mnozí lidé milují převleky. Stát se z vás mohou například zdravotní sestry anebo cokoli jiného. Tradičně jsou oblékané catsuity, případně overaly. Mezi oblíbené erotické prádlo se řadí i podvazky.

Anální kolík v akci

Máte obavy z análního sexu? Není se čemu divit, mnozí lidé se bojí především případné bolesti nebo všeobecně něčeho nového. I proto si můžete celou situaci usnadnit. Stačí zakoupit anální kolík. Právě touto pomůckou se jednoduše můžete na anální sex připravit, anebo ji pouze používat ke správné stimulaci zmíněné oblasti. Jeden kus se hodí jak pro ženy, tak i pro muže. Velmi zajímavé a příjemné je také dráždění ženských intimních partií prostřednictvím právě tohoto nástroje.

Dilda ve spoustě elegantních variací

Mezi značně oblíbené hračky pro dospělé patří stoprocentně dilda. Jedná se v podstatě o pomůcky určené zejména pro ženy. Právě ony dokážou nabídnout multifunkční využití. Vybrat si není problém ze spousty variací. Sázku na tradici jsou standardní gelová nebo skleněná dilda. Pokud žena hodlá imitovat přítomnost penisu se vším všudy, není potíž sehnat i provedení typické schopností ejakulace. Jinak existují i dilda oboustranná, s přísavkou či varlaty.

Nenápadné, ale vzrušující venušiny kuličky

Ráda byste navodila tu správnou atmosféru a začala sama? Klidně, stačí si pořídit pouze venušiny kuličky. Zavést vám je může bez problémů váš partner nebo partnerka a pobavíte se přitom společně. Venušiny kuličky fungují na zcela přirozeném principu vibrací. Uvnitř samotných kuliček, jež jsou duté, se nachází další menší. Tím pádem dochází při sebemenším pohybu ke vzniku drobných vibrací, jež se postarají o maximální vzrušení. Vybírat si lze venušiny kuličky ve spoustě různých provedení z různých materiálů. Ať už potřebujete jakékoli, v eshopu ruzovyslon.cz si je a jiné pomůcky zcela jistě vyberete.

Napsat komentář