Jak co nejlépe vybrat trička do každého šatníku?

Šťastný je ten, kdo sáhne do skříně a hned jasně ví, co si daný den vezme na sebe. Většinou to totiž vypadá tak, že se několik minut přehrabujeme oblečením, abychom zjistili, že vlastně stejně nevíme, co si chceme vzít a nic nám nepřipadá dost dobré. Tento problém je možné eliminovat dostatečným počtem pestrých kousků oblečení, ale na druhou stranu je potřeba vybírat tak, aby využití bylo univerzální, takže si vystačíme s přiměřeným množstvím, které se nám vejde do skříně. V článku se podíváme na úskalí výběru triček.

Padnoucí velikost

Prvním a velmi důležitým parametrem je správná velikost. Ta se dá ověřit v tabulce velikostí, případně osobním vyzkoušením v kabince. Když vybereme správně, nikde nás nebude nic škrtit a zároveň nebudeme vypadat jako oblečení v pytli. Velkou pozornost dobře vybrané velikosti věnujte hlavně při nákupu přes internet, kde mohou používat rozdílné číslování, takže si vše raději ověřte v tabulkách velikostí dostupných na daných stránkách.

Skvělý design

Dalším klíčovým bodem je volba designu. Pánská trička jsou oblíbená v čistě jednobarevných variantách, které se dají libovolně a snadno kombinovat s dalším oblečením. Takové pánské tričko dobře vypadá i samotné. Pro elegantnější příležitosti je možné zvolit například jednoduchou, ale stylovou polokošili s límečkem. Ta zachovává pohodlnost trička a zároveň přidává střípek promyšleného designu.

Hodně záleží na materiálu

Ani dokonale padnoucí triko a nádherný design nestačí a vše musí být skloubeno ještě s příjemným materiálem. Úplně nejlepší a nejvíce pohodlnou možností jsou přírodní vlákna, která nedráždí pokožku, umožňují přirozenou absorpci vlhkosti a jsou dostatečně prodyšná. Pro dlouhotrvající tvar oblečení však bývá nutné přidávat syntetická vlákna, jako jsou elastan a polyester. Pokud však ve výsledku převažuje bavlna, získáte příjemný kousek oblečení.

Napsat komentář