Jak do firmy vybrat promo stan?

Marketing je důležitou součástí firemní strategie, a nejen ten online. Sem tam je třeba podniknout i nějaké fyzické setkání s potenciálními klienty nebo obchodními partnery. Možná tedy i vy s firmou chodíte na různé veletrhy a výstavy, kde se prezentujete. A právě tam se hodí, když máte vlastní promo stan.

Žádná větší akce se neobejde bez stánku, a to ať už se nacházíte venku, nebo ve vnitřních prostorách. Promo stan zajistí, že vás nikdo nepřehlédne. Tedy aspoň pokud si ho necháte potisknout.

Firemní stan si určitě nechte opatřit logem

Úkolem stanu na veletrhu či festivalu je poskytnout vám a klientům, kteří za vámi přijdou, trochu soukromí, v případě venkovních podmínek také trochu úlevy od slunečních paprsků, nebo krytí před deštěm. Výstavní stan má ale také přitáhnout pozornost návštěvníků, má na vás upozornit, ukázat, že tady jste. Právě proto je tak důležité nechat si ho potisknout.

Firemní logo můžete nechat natisknout na střechu stanu, nebo na boční panely. Doporučujeme také nechat si vyrobit boční plachty a střechu ve firemních barvách, pokud nějaké výrazné používáte. Případně zvolte stan bílý a nechte na něj natisknout logo.

Moderní hexagonové stany se snadno skládají

Moderní skládací stánek zvládnou složit i dva lidé. Hexagonová konstrukce má dokonalou stabilitu. Stan se skládá v podstatě jen roztažením konstrukce do stran, obdobně snadné je složení. Plachty připevníte nejčastěji na zip, postaveno tedy je za 5 minut. Složený stan navíc zabírá minimum místa, naprosto bez problému ho převezete v autě. Bude s vámi cestovat na veškeré konference, veletrhy a další místa, kde se rozhodnete firmu prezentovat.

Na expodum.cz si vyberete stany v různých velikostech. Zamyslete se, co všechno chcete pod stan dát, a podle toho zvolte rozměr. Případně se poptejte výrobce, jakou velikost firmy nejčastěji berou.

Napsat komentář