Jak marodit a fungovat

Ani vy jste se nevyhnula jarní viróze? Cítíte se vyčerpaná, unavená, při každém pohybu se zpotíte, celé tělo bolavé, máte rýmu, kašel, hlava třeští…

Ale stále jste maminka malého synka, nebo dcerky, možná pečujete i o svoje rodiče, máte pejska či další zvířenu. Všichni potřebují najíst, vyvenčit, ohlídat, opečovat, váš muž je v práci.

Aby vaši blízcí včetně vás přežili, je nutné nastavit nouzový režim:

  1. Nulová péče o domácnost, jídlo rodině jen na přežití (pár dní svěřenci přežijí i o housce s čímkoli, vy se do jídla přes nechuť nutit nemusíte). Hlavně pořád pijte horké čaje, džusy, rýžová mléka, vitaminové nápoje a pokud je možnost, tak silné zeleninové a masové vývary. Francouzi do vývarů nemocným přidávají dokonce trochu vína.
  2. Není-li nikdo, komu byste svěřila venčení domácího mazlíčka, nutný nákup, nebo případně celé hospodářství, ven choďte jen v nejnutnějším případě na pár minut. Děti se výjimečně, byť proti přesvědčení, dají odložit k elektronice a televizi.
  3. Nasaďte si enzymovou terapii lékem Wobenzym, který uleví od bolesti a otoku sliznic, nastartuje imunitu, zkrátí délku a zmírní průběh nemoci. Medikace je 2x denně 7 tablet společně s již užívanými léky. Pokud berete antibiotika, enzymy dokonce posílí jejich účinnost. Více na wobenzym.cz.

Napsat komentář