Ať žije autoerotika

Nemáte partnera? Nevadí. K sexuálnímu potěšení ho totiž vůbec nepotřebujete. Nevěříte? Stačí si pořídit ty správné erotické hračky a momenty extáze budou zaručeny. O které se jedná?
Víte, co se říká? Že k fyzickému sexuálnímu potěšení protějšek nepotřebujeme, k lásce ale ano. Erotické hračky proto nezatracujme, byť nás neobejmou, nezahřejí, ani se s nimi moc nepomazlíme. Fyzickou rozkoš s nimi ale zažít můžeme a i ta se přeci počítá. Takže odhoďte zábrany a směle do toho! Jsme si jisti, že nebudete litovat.

Vibrátor vybírejte podle osobních potřeb

Ve výbavě každé ženy by neměl chybět kvalitní vibrátor, byť pojem kvalitní je trošku zavádějící, vzhledem k tomu, že každá žena k uspokojení potřebuje jiný druh stimulace. Zatímco některé se s oblibou zaměřují na dráždění klitorisu, jiné k orgasmu dovede dráždění bodu G. Stejně tak některé ženy upřednostňují vibrátory menší a jiné zase větší. Zkrátka záleží na osobních preferencích. Ujasněte si proto, jaký typ dráždění vám nejvíce vyhovuje, a na základě toho vyberte svůj ideální vibrátor.

Dildo nejenom pro autoerotiku

Pro autoerotiku (dámskou i pánskou) jsou ovšem vhodná i správně zvolená dilda, neboli pružné a ohebné nevibrační penisy. Pojmem správně zvolená zamýšlíme především modely, jejichž užívání není podmíněno přítomností druhé osoby. Pro tyto účely proto zvolte třeba dildo s přísavkou, které si jednoduše připevníte k vaně či ke stěně. Co pak bude následovat, je jen na vás.

Vaginální i anální penetrace se šukacím strojem

Pokud jste připravena zajít ještě dál, nabízí se vám vyzkoušet i různé šukací stroje. To jsou sofistikované mašinky, se kterými si můžete v pohodlí a naplno užívat jak vaginální, tak anální penetraci. Nebo obojí najednou. Extáze je prý zaručena. Nevěříte? Tak to vyzkoušejte. Na své si samozřejmě přijdou i vyznavači BDSM.

Nafukovací panna, nebo umělá vagína?

A co pánové? Pro ty tu je buď nafukovací panna, nebo umělá vagína. Apropo nafukovací panna. Nedávno byl v Praze otevřen veřejný dům, ve kterém erotické služby poskytují opravdu luxusní panny. A prý praská ve švech. Lepší ale je mít takovou nafukovací pannu doma. Internetový sexshop ruzovyslon.cz například má ve své nabídce Pamelu z Pobřežní hlídky s dokonalými ňadry, blond vlasy a s obličejem, který slavné seriálové postavě jako by z oka vypadl. Bylo by zajímavé zjistit, jestli skutečná představitelka Pamely ví o tom, že se stala předlohou k erotické hračce. A jestli by jí to lichotilo, nebo ji urazilo. Vnadné celebrity zkrátka musí počítat se vším.

Možnosti autoerotiky jsou téměř neomezené. Pod peřinou můžete dělat vše, co se vám zlíbí. A sofistikované erotické hračky jen nabízejí váš prožitek zintenzivnit. Tak jim to dovolte.

Napsat komentář