Jak vybírat erotické dárky podle stupně obtížnosti?

Blíží se vaše výročí nebo narozeninová oslava pro vaši lásku? Pro nákup erotických pomůcek však nemusí být žádná speciální příležitost. Můžete svůj protějšek obdarovat i bez speciálního data zkrátka jen proto, že chcete oživit svůj vztah a přinést do něj potěšení pro vás oba. Výběr takového dárku však může být trochu ošemetný a je nutné brát ohled na vaše dosavadní zkušenosti.

Romantické hračky jsou první jiskřičkou

Pokud jste na začátku vztahu a ještě jste nikdy nezkoušeli v posteli příliš experimentovat, můžete se prozatím držet při zemi a vstoupit do světa erotického vybavení pěkně pozvolna. Všechny erotické pomůcky v sobě skrývají různé zážitky. Zaměřte se proto na vytoužený výsledek. Jestliže chcete jen trochu lechtivě prohloubit váš počínající romantický vztah, vystačíte si s jemným peříčkem, jednoduchým vibrátorem nebo hladivou maskou na oči, která prohloubí erotické napětí.

Žhavé dárky, které rozdmýchají vášeň

V delším vztahu se už lépe poznáte, odpadá prvotní stydlivost a troufnete si v posteli víc experimentovat. Nyní už víte, jak na žhavý sex, který vás nenechá chladnými a nabízí mnoho hodin objevování vzájemných limitů. Ty můžete sladit s pomocí vybraných erotických hraček. Základem každého sexuálního arzenálu je vibrátor. Těch však existuje několik druhů. V pokročilém vztahu se nemusíte bát sáhnout po multifunkční verzi, kterou svoji partnerku vynesete do rajských výšin. Stejně tak partnerka může s jeho pomocí předvést svému protějšku pikantní představení. Velmi oblíbený je například perličkový vibrátor DeLuxe, který současně rotuje a přiráží.

Experimenty jsou součástí každého dlouhodobého vztahu

Jestliže jste spolu už opravdu dlouho, můžete začít bojovat s fází, kdy nemůžete v posteli přijít na nic nového a zjišťujete, že se před sebou vlastně už při ničem nestydíte. A to je vynikající příležitost pro důkladnou prohlídku vybavení, které erotický sexshop nabízí. Zde je už vhodnější poradit se předem s partnerkou či partnerem, abyste v návalu nadšení nešlápli vedle. Úplně nejlepší variantu nabízí společný nákup, protože výběr je skutečně pestrý. Od dominantních pomůcek přes nejrůznější herecké kostýmy až po opravdu odvážné hráčky. Nenechte se zastrašit neznalostí. Vždyť partnery spojuje nejvíc právě vzájemná důvěra a otevřenost ve vztahu i v posteli.

Napsat komentář