Jak vylepšit rodinný rozpočet?

Takovým problémem se zabývá mnoho běžných domácností a odpověď je přitom jednoduchá. Ušetřete na spotřebě elektřiny! Jak? Využijte toho, že díky nejmodernějším technologiím, používaným při výrobě elektrických svítidel, mohou internetové obchody nabízet osvětlovací tělesa, která jsou při vysokém výkonu maximálně úsporná. Takové LED svítidlo dokáže ušetřit až 93 % vaší dosavadní spotřeby!

Které druhy LED svítidel se dají koupit po internetu?

Dnes už prakticky všechny typy, ať se jedná o osvětlení v domě, kde potřebujeme hlavně nástěnná svítidla, nebo o osvětlení garáže, bazénu či zahrady.

Každé LED svítidlo se vyznačuje dlouhou životností a vysokou svítivostí při minimální spotřebě elektrické energie. Lze je použít jak pro vybavení interiéru, tak pro venkovní osvětlení, kde jsou ještě zvláště zabezpečena proti prachu a vlhkosti.

Jak vybírat svítidla pro osvětlení v domě?

Internetové obchody nabízí svítidla pro moderní i klasické interiéry. Můžete vybírat mezi mnoha typy, které mohou mít elegantní moderní design, ale i retro vzhled. Nezřídka se stane, že klasický interiér doslova zazáří, rozsvítíte-li v něm svítidlo jedinečného moderního vzhledu. Působivé jsou kombinace materiálů, jako je kov a matované sklo, dokonce ocel – tkanina, úchvatný je pohled na lustr v kombinaci kov-křišťál, který vás ve vašem obývacím pokoji každý večer okouzlí a vaše návštěvy na něj nezapomenou!

LED svítidlo má čisté, bílé, hřejivé denní světlo a to je v obývacím pokoji i v ostatních místnostech velmi příjemné. Nástěnná svítidla mohou být také stmívatelná a můžeme je ovládat na dálku, kdy se dá nastavit např. barva nebo přepínat studené a teplé světlo.

Jaká svítidla vybrat do kuchyně, koupelny, WC, schodiště?

V kuchyni se vedle centrálního osvětlení velmi dobře uplatní vedlejší doplňkové světlo a na kuchyňské lince LED pásky. V dalších prostorách domu výborně využijeme svítidla s čidlem pohybu. Toto čidlo rozsvítí světlo, jakmile zachytí pohyb, a zhasne, když pohyb ustane. LED pásky zajistí viditelnost i bezpečnost na schodišti a navíc dobře vypadají. Podívejte se na celý sortiment například na www.ledmat.cz.

Napsat komentář