Jak vyřešit parkování na letišti v Praze?

Jistě je vám jasné, proč nejlevnější bývají letenky v brzkých ranních hodinách nebo naopak v pozdních večerních. Cestovat v tyto časy není příliš pohodlné, a ještě navíc můžete mít problém se vůbec dostat na letiště. MHD totiž v těchto časových rozmezích nejezdí příliš často.

Brzy ráno či pozdě večer tedy možná nebudete mít jinou možnost než dorazit na letiště vlastním autem. Jenže kde ho nechat zaparkované? V Praze je variant vícero a existuje i levné řešení.

Zaparkujte kdykoliv a nechte se dovézt na letiště

Parkovat přímo v prostoru letiště je obvykle dost drahé. Důvodem je fakt, že plocha na letišti není neomezená. Kdo chce parkovat blízko, ten si prostě připlatí. Proto je lepší pro parkování letiště Praha využít parkoviště nacházející se mimo samotný areál. Nemějte strach, taková parkoviště se nachází zhruba pět až deset minut autem od letiště a dovoz na letiště i následně z něj je zajištěný. Máte ho v ceně parkovného a funguje 24/7, tedy i v ranních a večerních hodinách.

Kolik stojí parkování u letiště v Praze?

Nejlevnější parkovné Letiště Václava Havla získáte, pokud zaparkujete v areálu TopParking. Nabízí 200 parkovacích míst, auta jsou zde hlídaná kamerovým systémem. Ceny jsou tím výhodnější, čím déle necháte auto na parkovišti stát. Jeden až čtyři dny vyjdou na 700 Kč. Týden stojí 800 Kč, za 14 dní zaplatíte 1400 Kč.

Rezervujte si své místo online

Parkoviště je v provozu nonstop a i na cestě na letiště můžete zavolat a telefonicky se poptat, jestli mají volno. Jistější však je, když si své parkovací místo rezervujete online, a to aspoň 2 hodiny před odletem. V rezervovaný termín a čas na vás už na parkovišti počká řidič, který vám vydá potvrzení a odveze vás na letiště. Po příletu to funguje podobně, zavoláte, řidič vás na letišti do 15 minut vyzvedne a doveze až k autu. Pohodlné, rychlé, a hlavně levné!

Napsat komentář