Jak zaručeně (ne) zhubnout

Zázračné pilulky

Může jít o jakýkoliv druh tabletek, čajů, polévek a kdoví čeho další. Ať tak nebo tak jsou většinou propagovány hlavně jejich výrobci a k vysněné postavě Vám nikterak nepomůžou. Naopak některé si mohou více než s Vaší vahou, pohrát s Vaším zdravím. Pokud přece jenom některý takovýto přípravek zabere, jedná se pouze o dočasný efekt a po jeho vysazení se ztracená kila opět vrátí.

Zázračné diety

Objevili jste skvělou dietu, která Vás má zbavit přebytečných kil? Její fungování doporučuje každá druhá celebrita? Tak tu rozhodně musíte vyzkoušet. Pokud jste se takto rozhodli, zřejmě se zúčastníte marného boje s Vaší nadváhou. Diety, které slibují rychlé zhubnutí, nejsou pro Vaše tělo to pravé. Zaprvé, tělo si na snížený příjem kalorií velice rychle zvykne. To znamená, že najednou hubnete mnohem pomaleji. Zadruhé, a to je ta horší část, většina diet je sestavena tak, že jsou nevyvážené, co se týče živin. Vaše tělo tak nezískává z potravy potřebné množství stavebních látek, vitamínů a minerálů. Navíc pokud takovouto dietu ukončíte, brzy se se svými kily znovu setkáte. Ano je to ten starý známý jojo efekt.

Zázračné cvičební programy

Ty už jsou oříškem i pro pochybovačnějšího člověka. Pilulkám ani dietám nevěří, ale cvičení přece musí pomáhat. Ano pomáhá, ale nejde to tak rychle, jak je Vám slibováno. Slabší než očekávané výsledky přinášejí zklamání a frustraci. Pravděpodobně tedy ztratíte veškerou motivaci a s cvičením brzy skončíte.

Jak tedy účinně zhubnout? To bohužel není předmětem dnešního článku. Nevěšte však hlavu, neboť vše potřebné se dočtete právě tady!

Nezhubnout? První věc, která Vás napadne. Autor článku se asi pravděpodobně přepsal. Nikoliv! Článků o tom, jak zhubnout, je internet plný. Není se co divit. Poptávka po těchto informacích je velká, a proto je možné nalézt mnoho nepřesností a polopravd o hubnutí. Právě jim se bude věnovat tento článek.

Napsat komentář